56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

"Türkiye'nin İlk Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, İki Bileşenli, Soğuk Uygulama Serme Yol Boyası."

Boydur Marker 564 Türkçe

Boydur Marker 564 English

Boydur® Marker 564 ile Yol Güvenliğinde Devrim!

Türkiye’nin ilk Metil Metakrilat (MMA) esaslı, İki Bileşenli, Soğuk Uygulama Serme Yol Boyası olan Boydur® Marker 564, yol işaretlemelerinde devrim yaratmaktadır. En iyi yol boyası arayışında olan profesyoneller için tasarlanmıştır ve yol çizgi boyası kullanımı konusunda yüksek standartlar belirlemiştir.

Yol işaretleri ve çizgileri trafik güvenliği açısından hayati öneme sahiptir ve Boydur® Marker 564, yol çizgi boyası özellikleri bakımından piyasadaki diğer ürünlerden ayrılmaktadır. Bu yenilikçi ürün, yol boyası teknik özellikleri ile uzun süreli kullanım ve düşük bakım ihtiyacı sunarak, sık sık yenilenmesi gereken çizgi boyalarına ekonomik ve kalıcı bir alternatif sağlar. Gerek fabrika giriş-çıkışlarında, gerekse havaalanları gibi yoğun trafik alanlarında yol çizgi boyaları markaları arasında Boydur® Marker 564, üstün kalitesiyle öne çıkar.

Yüksek yoğunluklu bölgelerde, uygulama yol boyası seçenekleri arasında Boydur® Marker 564, asfaltta altı yıla kadar garanti veren ender ürünlerdendir. Otoparklarda yaya geçitleri ve trafik işaretleri için ideal olan bu yol boyası satışı, kullanımdan sadece bir saat sonra hazır hale gelmektedir. 

Teknik Özellikleri:

  • Şekli: Sıvı
  • Ana Maddesi: Metil Metakrilat (MMA)
  • Renk: Trafik renkleri için RAL standartlarına uygun. Renk kataloğumuzu inceleyin.
  • Yoğunluk: 1.8-2 gr/cm³
  • Film Kalınlığı: 2-3 mm
  • Kullanım Miktarı: ∼5-6 kg/m² (2-3 mm kalınlığındaki uygulamalarda)
  • Raf Ömrü: Kapalı, kuru bir ortamda ve ambalajı açılmadan 20ºC ortam sıcaklığında 12 ay.
  • Ambalaj: 25 kg.

Boydur® Marker 564 Nerelerde Kullanılır?

Boydur® Marker 564, zorlu zeminlerde dahi mükemmel performans sergileyen ve en kaliteli yol çizgi boyası olarak tanımlanabilir. Havaalanlarındaki uçak apron bölgesi, taksi yolları, pistler; limanlarda yükleme ve boşaltma bölgeleri; fabrika giriş-çıkışları ve otoparklar gibi çeşitli yerlerde güvenle kullanılabilir.

Bu ürün, yıpranmaya karşı dayanıklılığıyla ve uygulandıktan kısa süre sonra kullanıma hazır olmasıyla, trafik güvenliğini artıran ve işletmeler için zaman ve maliyet tasarrufu sağlayan bir çözüm sunmaktadır.

"Yolların güvenliği için Boydur® Marker 564, dayanıklı ve güvenilir yol işaretleme çözümüdür."

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?