56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

2-3 mm. Kalınlıkta, İki Bileşenli, Serme Yol Çizgi Boyası Üretiminde Kullanılan, Metil Metakrilat(MMA) Esaslı Rakipsiz Reçine

Boydur 564 MetilMetakrilat Esaslı, İki Bileşenli Reçine: Yol Boyası Üretiminde Çığır Açan Bir İnovasyon

 

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., yol boyası sektöründe liderliğini sürdürerek, Boydur 564 Metil Metakrilat (MMA) esaslı, iki bileşenli reçine ile piyasaya yenilikçi bir ürün sunmaktadır. Bu yüksek performanslı yol boyası çözümü, sıradan boyaların ötesinde bir kalite ve dayanıklılık sunarak, sektörde yeni standartlar belirliyor.

Yüksek Performanslı Yol Boyası Üretimi

 

Boydur 564, yüksek performanslı yol boyası üretimi için tasarlanmıştır. Sıvı formu ve üstün özellikleri ile yol boyası sektöründe dayanıklı yol boyası çözümleri sunar. İki bileşenli reçine yapısı, yol yüzeyine mükemmel uyum sağlayarak homojen ve pürüzsüz bir sonuç elde etmenize olanak tanır.

İnovasyon ve Kalite

 

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. olarak hedefimiz, müşterilerimize sadece en iyisini sunmaktır. Yol boyası sektöründe inovasyon ile öne çıkan Boydur 564, MMA esaslı reçine kullanımının kolaylığı ve pratikliği ile dikkat çeker. Bu ürün, yüksek akma süresi ve düşük renk numarası ile canlı ve göz alıcı boyalar üretmenizi sağlar. Aynı zamanda, düşük parlama noktası ile güvenlik standartlarına da uygun bir çözüm sunar.

Boydur 564 ile Yüzey Kalitesini Artırın

 

Boydur 564 ile yüzey kalitesi, sektördeki diğer ürünlerden ayrılan en önemli faktördür. Yüksek akma süresi sayesinde, yol yüzeyine mükemmel şekilde yayılarak, daha homojen ve pürüzsüz bir yüzey elde etmenizi sağlar. Renk numarasının düşük olması ise, yolunuzun daha canlı ve göz alıcı görünmesine katkıda bulunur.

Bir yol boyası uygulandığı yerde 20 seneden fazla dayanabilir mi? Boydur 564 ile üretiliyorsa cevap "EVET!" 

Güvenilir ve Dayanıklı

 

Boydur 564, Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. tarafından geliştirilen, güvenilir ve dayanıklı bir üründür. Çeşitli hava koşullarına karşı dayanıklılığı ile bilinen bu reçine, yol boyalarının uzun süre kalıcı ve canlı kalmasını sağlar. Uzun raf ömrü ile de, ürününüzü uzun süre saklayabilirsiniz.

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. ile Yol Boyası Üretiminde Öncü Olun

 

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. ile çalışarak, Boydur 564 ile kalitenin ve performansın bir adım ötesine geçin. Sektörde öncü olmanın ayrıcalığını yaşayın. Boydur 564, yol boyası üretiminde yaratıcılığınızı özgürleştirirken, aynı zamanda en yüksek kalitede ürünleri sunmanızı sağlar.

Ürünle ilgili daha detaylı bilgilere ve teknik verilere ulaşmak için lütfen Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz. Boydur 564, yol boyası üretiminde çığır açan bir inovasyonla karşınızda!

Eğer kendi üretiminize serme yol boyası eklemek istiyorsanız, bu konuda en kaliteli boyayı üretmenizi sağlayacak reçine Boydur® 564’tür.

Daha Detaylı Bilgi İçin Lütfen Bizi Arayın!

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?