56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

"Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, İki Bileşenli Coating ve Self Leveling Zemin Kaplama Sistemi."

Boydur® CK 20 Metil Metakrilat(MMA) Zemin Kaplaması: Endüstriyel Zeminler İçin Yüksek Performanslı Çözüm

Boydur® CK 20 Metil Metakrilat(MMA) zemin kaplaması, metil metakrilat esaslı bir endüstriyel zemin kaplama malzemesidir. Bu zemin kaplaması, dayanıklı, su geçirmez ve hızlı kuruyan bir özellik taşır. Bu özellikleri sayesinde, birçok farklı alanda kullanılabilir.

Boydur® CK 20 Metil Metakrilat(MMA) zemin kaplaması, kuruma zamanı olmayan alanlarda kullanım için idealdir. İş ve taşıt trafiğinin yoğun olduğu alanlarda da kısa sürede uygulama yapılabilmesini sağlar. Ayrıca, epoksi veya poliüretan gibi diğer zemin kaplamaları ile uygulama yapılamayan alanlarda da kullanılabilir.

Boydur® CK 20 Metil Metakrilat(MMA) zemin kaplaması, endüstriyel alanlar, askeri kuruluşlar, havaalanları, limanlar, rafineriler, otoparklar, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, gemiler, trenler, metrolar, oteller ve tatil köyleri gibi birçok alanda kullanılabilir.

Bu yüksek performanslı zemin kaplaması, kullanımı kolaydır ve hava şartlarına karşı dayanıklıdır. İki bileşenli yapısı sayesinde uzun ömürlü ve kolayca tamir edilebilir. Ayrıca, yüzey ile beraber çalışarak, termoplastik esneme özelliği sayesinde uygulandığı yüzeye çok sağlam bir şekilde tutunur.

Boydur® CK 20 Metil Metakrilat(MMA) zemin kaplaması, endüstriyel zeminler için yüksek performanslı bir çözüm sunar. Dayanıklılığı, su geçirmezliği ve hızlı kuruma özelliği sayesinde birçok alanda kullanılabilir.

Boydur® CK20 Metil Metakrilat (MMA) zemin kaplaması, endüstriyel zeminler için dayanıklı ve su geçirmez bir çözümdür. İki bileşenli MMA coating zemin kaplaması, 1,5-2,5 mm kalınlığında ve kendinden rulo veya self-leveling top-coat finişi ile sunulur. Duvardan duvara derzsiz ve gözeneksiz olarak uygulanabilen bu zemin kaplaması, hızlı kuruma süresi (ortalama 1 saat) ile zamanın değerli olduğu alanlarda avantaj sağlar.

Boydur® CK20, farklı kalınlık ve motiflerdeki beton, mozaik, asfalt, saç gibi yüzeylerde kullanılabilir ve muhtelif RAL renkleri seçeneği sunar. Uzun ömürlüdür ve iç ve dış mekanlarda kolayca kullanılabilir. Ayrıca esneyerek alttaki yüzey ile beraber çalışır, kolayca tamir edilebilir ve yenilenebilir.

Askeri kuruluşlar, havaalanları, limanlar, tersaneler, rafineriler, endüstriyel alanlar, depolar, otoparklar, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, gemiler, trenler, metrolar, oteller ve tatil köyleri gibi birçok alanda kullanılan Boydur® CK20, derzsiz ve gözeneksiz uygulama yapılabilen bir zemin kaplamasıdır. Sadece genleşme derzlerinde derz gerektirebilir.

Boydur® CK20 Metil Metakrilat zemin kaplaması, endüstriyel zeminler için yüksek performanslı bir çözüm sunar. Su geçirmezliği, dayanıklılığı ve hızlı kuruma özelliği sayesinde zamandan tasarruf ederken, uzun ömürlü olması da maliyet avantajı sağlar.

Teknik Özellikler:

 • Şekli: Sıvı
 • Renk: Çeşitli RAL renkleri
 • Harcama Miktarı: Yaklaşık 1000-1200 gr/m²
 • Film Kalınlığı: Yaklaşık 0.8-1.4 mm
 • Kuruma Süresi (20°C): Yaklaşık 1 saat
 • En Düşük Uygulama Ortam Isısı: 10°C
 • Viskozite (20°C): 270-330 mPa.s
 • Akma Zamanı (20°C): 47-53 saniye
 • Yoğunluk (20°C): 1.05 g/cm³
 • Refraksiyon İndeksi nD20: 1.49
 • Renk Sayısı APHA maksimum 50
 • Raf Ömrü (20°C): Ürün ambalajı açılmadan karanlık ve kuru bir ortamda 6 ay.

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?