56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

"Minimum 5 mm Kalınlığında Metil Metakrilat (MMA) Esaslı Mortar Uygulama Endüstriyel Zemin Kaplaması."

Boydur M12-Akrimortar, dayanıklı ve su geçirmez özellikleri sayesinde, kuvvetli kimyasallara ve ağır yük etkilerine karşı koruma sağlamak için ideal bir çözüm sunar. Normal beton şap uygulamasının mümkün olmadığı yerlerde bile yalnızca bir saat içinde tamamen kurur ve deforme olmuş anoların üst tabakasının hızla yenilenmesine yardımcı olur. Ayrıca, rampaların kaydırmaz hale getirilmesi ve kot farklarının düzeltilmesinde de etkilidir. Bunların yanı sıra, sürekli yenilenmesi mümkün olmayan yaya yollarının sorunsuz bir şekilde kullanılmasına olanak sağlar. New York Brooklyn Köprüsü yaya yolunda, 30 yıldan fazla süredir Boydur M12-Akrimortar MMA zemin kaplaması kullanılmaktadır.

Boydur® M12-Akrimortar, Metil Metakrilat (MMA) esaslı bir zemin kaplama mortarıdır ve dayanıklı zeminlerin kaplanması için ideal bir çözüm sunar. Ağır yükler ve kuvvetli kimyasallar gibi zorlu etkilere dayanıklıdır ve normal beton şap uygulamasının mümkün olmadığı alanlarda sadece 1 saatte tamamen kurur. Ayrıca, deforme olmuş zeminlerin üst tabakasını hızla yenilemek, rampaların kaydırmaz hale getirilmesi ve kot farklarının düzeltilmesi için de etkilidir.

Boydur® M12-Akrimortar kullanımı çok kolaydır ve atmosfer şartlarına karşı %100 dayanıklıdır. İki bileşenli yapısı sayesinde uzun ömürlü ve kolayca tamir edilebilir. Termoplastik esneme özelliği sayesinde yüzey ile beraber çalışır ve uygulandığı yüzeye çok sağlam bir şekilde tutunur.

Boydur® M12-Akrimortar, askeri kuruluşlar, havaalanları, limanlar, tersaneler, rafineriler, endüstriyel alanlar, depolar, otoparklar, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, gemiler, trenler ve metrolar, oteller ve tatil köyleri gibi birçok alanda MMA zemin kaplaması olarak kullanılabilir. Örneğin, New York Brooklyn Köprüsü yaya yolunda 30 yıldan fazla süredir Boydur® M12-Akrimortar MMA zemin kaplaması kullanılmaktadır.

Teknik Özellikleri:

Ürün Adı: İki bileşenli Reçine Dolgu

Harcama Miktarı: Yaklaşık 2000 kg/m³

Basınç Mukavemeti: Yaklaşık 34 N/mm²

Bükülme Mukavemeti: Yaklaşık 24 N/mm²

E- Modülü: 4350 N/mm²

Bilye Basınç Mukavemeti: 41 N/mm²

Kuruma Süresi (20ºC): Yaklaşık 1 saat

Uygulama Süresi: Yaklaşık 25 dakika (Bileşenler karıştırıldıktan sonra)

Raf Ömrü: 20ºC sıcaklıkta karanlık ve kuru ortamda, ürünün ambalajı açılmadan 6 ay

Ambalaj: 18 kg (A+B Set)

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?