56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

"Uygulandıktan 1 Saat Sonra Üzerine Çıkılabilen Rakipsiz Metil Metakrilat(MMA) Esaslı Zemin Derz Dolgusu."

Boydur® Akrigum Metil metakrilat (MMA) zemin derz dolgusu, farklı zemin türlerinin birleşme çizgilerinde açılan derzlerin doldurulması, zemin çatlaklarının tamiri, loop dolgu malzemesi, asfaltlarda oluşan çatlakların hızlı tamiri, zemin ano derzlerinin doldurulması ve rogar kapak kenarlarının tamirden sonra tamir malzemesinin zeminle rahat çalışması için açılan derzlerin doldurulması gibi alanlarda kullanılabilir. Aynı zamanda, metil metakrilat (MMA) bileşeni sayesinde dayanıklı ve su geçirmez bir kaplama sağlar. Boydur® Akrigum Metil metakrilat (MMA) derz dolgusu, güçlü, uzun ömürlü ve estetik bir çözüm sunar.

Boydur® Akrigum; su geçirmez, hızlı kuruyan, dayanıklı ve endüstriyel metil metakrilat (MMA) esaslı bir derz dolgusudur. İç ve dış mekânlarda kullanıma uygundur. Boydur® Akrigum, düşük viskoziteli ve iki bileşenlidir. Boydur® Herter ile reaktif olarak sertleşir ve uygulandıktan yaklaşık 1 saat içinde çabuk kurur. Kullanımı kolaydır ve UV ışınlarından ve diğer atmosfer şartlarından etkilenmez. Ayrıca, termoplastik esneme kabiliyetine sahiptir.

Boydur® Akrigum, beton, yüzey sertleştirici, mozaik, asfalt ve benzeri yüzeylerde soğuk derzler için dolgu ve ince çatlakların tamirinde kullanılabilir. Duvar ve zemin uygulamaları için ayrı ayrı tipleri vardır. Boydur® Akrigum sıvı, zemin için kullanılırken Boydur® Akrigum Macun ise duvar ve zeminler için uygundur. Boydur® A10, MMA astarı uygulanmış yüzey üzerine uygulanır.

Boydur® Akrigum, askeri kuruluşlar, havaalanları, limanlar, tersaneler, rafineriler, endüstriyel alanlar, depolar, otoparklar, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, gemiler, trenler, metrolar, oteller, tatil köyleri ve yapı ve yol inşaatları gibi çeşitli alanlarda kullanılabilmektedir.

Teknik Özellikler:

  • Şekli: Sıvı
  • Renkleri: Siyah, gri, yeşil ve bordo
  • Viskozitesi: 4500-5000 m.P.a.s
  • Yoğunluğu: 1,00 gr./cm3
  • Raf ömrü: Ürün ambalajı açılmadan, karanlık ve kuru ortamda 20°C sıcaklıkta 6 ay
  • Ambalajı: 20 kg

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?