56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Liman Trafiğinde, Yükleme ve Boşaltmanın Gecikmemesi Çok Önemlidir

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye’nin birçok önemli limanı ile doğrudan çalışan bir kuruluştur. Liman güvenliğini artırmak için tasarlanmış çeşitli hızlı kuruyan yapı kimyasal malzemeleri üretiyoruz. Zemin çukur ve çatlaklarını vakit kaybetmeden rehabilite etmek için kullanılan mortar harçlarından, çok uzun ömürlü yol boyalarına, iç ve dış mekanlarda kullanılan kimyasal zemin kaplamalarından, derz dolgularına kadar Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. ’nin, Boydur markalı ürünleri, trafiği aksatmadan herhangi bir limanı alanını daha güvenli hale getirir. Teknik ekibimiz gerek üretimde, zemin ile alakalı sorunların çözümünde ve uygulamada bakım ve onarım ekibinize destek olmak için her zaman hazırdır.

Liman işletmeciliği güvenlik açısından çok dikkat edilmesi gereken bir sektördür.  Bir geminin zamanında limana yanaşması, en süratli şekilde yükleme ve boşaltma yapması ve kalkış saatinde de limandan ayrılması çok önemlidir. Bunu geciktirecek problemler, kazalar ciddi maddi ve maddi ve manevi kayıplara sebep olur.

Yoğun trafikli alanların, sürekli bakım ve onarım da olabilme şansı çok düşüktür. Çözüm; süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır. Zamanlama her şeyden daha önemli olduğu için bu problemlerin çözümünde trafiği aksatmayacak, gecikmelere sebep olmayacak ve yüksek kalitede çok uzun ömürlü ürünler ile çözümlere gitmek şarttır.

Uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimiz ile limanlar ve birçok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, bulunduğu bölgenin hava şartları dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanımı ve rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmektedir.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?