56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Trenler Metrolar İstasyonlar için Zemin Kimyasalları

tren-metro-istasyonlar-icin-zemin-kimyasallari

"Güvenli ve Dayanıklı Zeminler için Metil Metakrilat Zemin Kimyasalları"

Tren istasyonlarında, güvenliğin sağlanması için zemin kaplama oldukça önemlidir. Bu nedenle, zeminlerin kaydırmaz, yangına dayanıklı, esnek ve sarsıntılara karşı dayanıklı olması gerekmektedir. Ayrıca, hava şartlarından etkilenmemesi ve bakım ve onarımının hızlı ve kesin olması gerekmektedir.

Metil metakrilat zemin kaplama, hızlı kuruyan ve uzun ömürlüdür. Bu ürünlerimiz, uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kurur ve normal trafiğe sorunsuz bir şekilde açılabilir. Boydur® markalı ürünlerimiz, atmosfer şartlarından etkilenmez ve ağır trafiğe ve mekanik yüklere dayanıklıdır. Ayrıca, iç ve dış mekanlarda kullanım için uygundur.

Boytorun Kimya’nın 55 yıllık tecrübesiyle üretilen metil metakrilat zemin kimyasal ürünleri, güvenli, uzun ömürlü ve dayanıklıdır. Tren veya metro zeminlerinin onarımı ve yenilenmesi için en uygun seçenekler arasındadır. Hızlı kuruyan metro zemin kaplaması, dayanıklı tren yolu ray altı beton için zemin tamirat mortar harcı, uzun ömürlü istasyon zemin yol boyası gibi birçok alanda kullanıma uygun olan Boydur® markalı ürünlerimizle siz de güvenli bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?