56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Trenler Metrolar İstasyonlar için Zemin Kimyasalları

tren-metro-istasyonlar-icin-zemin-kimyasallari

Tren, Metro, Metro, İstasyonlarda, Raylarda Zaman Kazandıran, Metil Metakrilat(MMA) Esaslı, Zemin Kimyasalları.

Güvenli, Trafiği Aksatmaz, Yüksek Kaliteli ve Uzun Ömürlü.

Trenlerin vakti yoktur. İstasyona girmesinden, varış noktasındaki istasyondan çıkmasına kadar, taşınan yolcuların ve eşyaların güvenliği maddi ve manevi olumsuz bir sonuç olmaması, en dikkat edilen konudur.

Güvenliğin sağlanmasında istasyonların, tren veya metro içi zeminlerin yapısı çok önemli etkenlerden biridir. Tren veya metro zeminleri ve istasyon zeminleri öncellikle kaydırmaz, yangına dayanıklı olmalıdır. İç ve dış mekanlarda da uygulandığı için atmosfer şartlarına karşı dayanıklı olması çok önemlidir. Zeminler hava şartlarından etkilenmemelidir. Esnek olmalıdır. Makinelerin çalışmasından oluşan sarsıntılardan etkilenmemelidir.

Uygulandığı yüzeyin yenilenmesi gerektiği zaman bakım ve onarımı süratli olmalı istasyon çok kısa zamanda kapatılmalı tren veya metro en kısa zamanda tekrar çalışmaya devam etmelidir.  Çözüm, süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak.

Biz uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimizle birçok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, değişken hava şartları, hava sıcaklığı dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmekte, seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıldığı için alanda trafiği aksatacak ve güvenliği etkileyecek sorunlar gözükmemektedir.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?