56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Bakım ve Onarım İçin Bir Odanızı, Yolunuzu, Alanınızı Kaç Gün Kapatabilirsiniz?

Hotellerin vakti yoktur. Hotellerin ve tatil köylerinin bakım onarım zamanında düzeltilmesi gereken aksaklıkları en süratli şekilde, kaliteli ve uzun ömürlü ürünler ile çözmesi gerekir. Bir odanın veya alanın bakım ve onarım için çok uzun süre kapatılması, hotel veya tatil köyüne hem maddi hem de özellikle imajı açısından manevi zarar verilebilir.

Hoteller ve tatil köyleri gibi yoğun trafikli alanların bu nedenlerle sürekli bakım ve onarım da olabilme şansı çok düşüktür. Çözüm, süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır.

Uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimiz ile birçok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, bulunduğu bölgenin hava şartları, mekânın hava sıcaklığı dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanımı ve rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmekte, seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıldığı için alanda trafiği aksatacak ve güvenliği etkileyecek sorunlar gözükmemektedir.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?