56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Zaman ve Para Kazandıran, Metil Metakrilat(MMA) Esaslı, Zemin Kimyasalları İş Trafiğinizi Aksatmaz-Maksimum İş Güvenliği

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye’nin birçok önemli fabrikası ve işyeri ile doğrudan çalışan bir kuruluştur. Fabrika güvenliğini artırmak için tasarlanmış çeşitli hızlı kuruyan yapı kimyasal malzemeleri üretiyoruz. Zemin çukur ve çatlaklarını vakit kaybetmeden rehabilite etmek için kullanılan mortar harçlarından, çok uzun ömürlü yol boyalarına, iç ve dış mekanlarda kullanılan kimyasal zemin kaplamalarından, derz dolgularına kadar Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. ’nin, Boydur markalı ürünleri, trafiği aksatmadan herhangi bir limanı alanını daha güvenli hale getirir. Teknik ekibimiz gerek üretimde, zemin ile alakalı sorunların çözümünde ve uygulamada bakım ve onarım ekibinize destek olmak için her zaman hazırdır.

İşgüvenliği fabrikaların vazgeçilmez bir unsurudur. Kişi, ürün, taşıyıcı ve makinelerde maddi ve manevi sonuçlu bir hasar olmaması her şeyden çok önemlidir. Bunu başarmanın en önemli yöntemi sistematik ve yapısal olarak iş güvenliği unsurlarının fabrikada kusuruz çalışmasıdır.
Yoğun trafikli alanların, sürekli bakım ve onarım da olabilme şansı çok düşüktür. Çözüm; süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır. Zamanlama her şeyden daha önemli olduğu için bu problemlerin çözümünde trafiği aksatmayacak, gecikmelere sebep olmayacak ve yüksek kalitede çok uzun ömürlü ürünler ile çözümlere gitmek şarttır.

Uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimiz ile endüstriyel alanlar  ve birçok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, bulunduğu bölgenin hava şartları dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanımı ve rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmektedir.

Neden Boytorun Ürünleri?

  • Boydur® markalı ürünlerimiz uygulandıktan asgari 1 saat sonra tam mukavemetli olarak kullanılabilir. Zemini normal trafiğinize sorunsuz açabilirsiniz.
  • Boydur® markalı ürünlerimiz UV. ışınlarından etkilenmez.
  • Atmosfer şartlarından etkilenmez.
  • Uygulandığı alanın hava şartlarına uygun ürün üretim ve uygulama avantajı.
  • Tüm ürünlerimiz iç ve dış mekanlarda sorunsuz kullanabilir.
  • Birçok kimyasal ve mekanik yüklere, ağır trafiğe dayanıklıdır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Uygulanması ve yenilenmesi çok kolaydır.
  • Zemin ile beraber çalışır.
  • 55 senelik Boytorun Kimya tecrübesi.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?