56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

"Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, iki Bileşenli, Esnek Bir Tamir Ve Dolgu Malzemesidir."

Boydur A125, metil metakrilat esaslı esnek tamirat mortarı, hızlı sertleşme özelliğiyle zeminlerinizi kolayca tamir edebilmenizi sağlar. İki bileşenli formülü sayesinde mükemmel bir zemin dolgu malzemesi olarak kullanılabilir. Bu ürün, esnek zemin tamiri çözümleri için idealdir ve dayanıklılığı ile de dikkat çekiyor. Zemin derz kenarlarını ve derz boşluklarını tek seferde tamir edebilme özelliği sayesinde işlerinizi kolaylaştırır. Ayrıca forkliftlerin sallanmasına sebep olan derz boşluklarını kapatabilir ve esnek zemin tamiri veya ankraj malzemesi gereken durumlarda da kullanılabilir. Farklı zeminlerin kesiştiği yerlerdeki ayırma derzlerinin doldurulması için de uygun bir seçenektir. Boydur A125, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir çözüm sunar. Zeminlerinizin bakım ve tamiratında güvenilir bir seçenek arıyorsanız, bu ürün tam size göre.

Boydur A125 Metil Metakrilat Esaslı Esnek Tamirat Mortarı: Hızlı Sertleşen Zemin Tamiratı

Boydur® M12-A125, iç ve dış mekanlarda kullanılan metil metakrilat (MMA) esaslı esnek tamir ve dolgu malzemesidir. Bu iki bileşenli zemin dolgu malzemesi, mükemmel bir zemin tamiri çözümü sunar ve dayanıklı yapısı ile öne çıkar.

Boydur A125, hızlı sertleşme özelliği sayesinde zeminlerinizi kolayca tamir etmenizi sağlar. Esnek zemin tamiri çözümleri için idealdir ve forkliftlerin sallanmasına sebep olan derz boşluklarını kapatabilir. Ayrıca, farklı zeminlerin kesiştiği yerlerdeki ayırma derzlerinin doldurulması için de uygun bir seçenektir.

Boydur A125, metil metakrilat esaslı olduğu için solventsizdir ve reaktif olarak sertleşir. Ayrıca, çabuk kuruması sayesinde uygulamadan 1 saat sonra kullanıma hazırdır. Vibrasyona sahip zeminler için çok idealdir ve UV ışınlarından ve diğer atmosferik şartlardan etkilenmez.

Boydur A125, beton, yüzey sertleştirici, mozaik gibi zeminlerde rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle askeri kuruluşlar, havaalanları, limanlar, tersaneler, rafineriler, endüstriyel alanlar, depolar, otoparklar, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, gemiler, trenler ve metrolar, oteller ve tatil köyleri ile yapı ve yol inşaatlarında tercih edilir.

Boydur A125 Metil Metakrilat esaslı esnek tamirat mortarı, dayanıklı yapısı sayesinde uzun ömürlü bir çözüm sunar. Zeminlerinizin bakım ve tamiratında güvenilir bir seçenek arıyorsanız, Boydur A125 tam size göre.

Teknik Özellikleri:

Formu: Sıvı

Renk: Renk seçenekleri kataloğumuzda bulunabilir.

Viskozite: 4500-5000 mPa.s

Yoğunluk: 1,20 gr/cm³

Raf Ömrü: Ürün ambalajı açılmadan önce, karanlık ve kuru bir ortamda 20°C sıcaklıkta 6 ay.

Ambalaj: 25 kg.

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?