Endüstriyel Zemin Kaplamaları

Boydur® Akrifleks
Metilmetakrilat Esaslı, minimum 2-3 mm. Kalınlığında, Çabuk Kuruyan, Endüstriyel, Self Leveling Zemin Kaplaması

Minimum 2-3mm. kalınlığında uygulanan, Metilmetakrilat esaslı, kendinden yayılan(self-leveling) zemin kaplamasıdır. Uygulama bitiminden 1 saat sonra alan tam mukavemetli olarak kullanıma açılır. RAL standartlarında endüstriyel renklerde üretilir ve uygulanır. İç ve dış mekanlarda uygulanır. Sararmaz, solmaz. Esnektir. Duvardan duvara derzsiz ve gözeneksiz olarak uygulanır.

 

Boydur® 410
Metilmetakrilat Esaslı, İki bileşenli, Dökülüp Çalışılabilen, Elastik, Orta Viskozite Zemin ve Duvar Kaplaması

MMA Esaslı, İki bileşenli, Dökülüp Çalışılabilen, Elastik, Orta Vizkozite Zemin ve Duvar Kaplamasıdır. İç ve dış mekânlarda kullanılır. Uygulamadan yaklaşık 1 saat sonra kullanıma hazırdır. Rulo veya self-leveling (kendinden yayılan) uygulanabilir. Endüstriyel RAL renklerinde üretilir. Çok uzun ömürlüdür. Duvardan duvara derzsiz ve gözeneksiz olarak uygulanır.

 

Boydur® CK20
MMA Esaslı İki Bileşenli Coating ve Self Leveling Zemin Kaplama Sistemi

İki bileşenli, minimum 1,5-2,5 mm kalınlığında, Metilmetakrilat(MMA)esaslı, zemin kaplamasıdır. İç ve dış alanlarda rahatlıkla uygulanır. Uygulama duvardan duvara derzsiz ve gözeneksizdir.  Kendinden rulo veya selfleveling, topcoat finişi bulunur. Tatbikat bitimiden 1 saat sonra alan tam mukavemetli olarak trafiğe açılır. Endüstriyel RAL renklerinde uygulanır. Değişik motif ve desenlerde uygulanabilir.  Hafif ve orta trafikli alanlar için idealdir.


Boydur® CK100
Metilmetakrilat Esaslı, Hava Kurumalı, Solventli, Yer Kaplama Boyası

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılan, MMA esaslı yer kaplama boyasıdır. Zemini özellikle dış etkenlerden korumak amacı ile kullanılır.  1 saatte kurur. Uygulaması çok kolaydır. Kolay yenilenir. Endüstriyel RAL renklerinde üretilir. Özellikle hafif trafikli alanların ve ekonomik çözüm aranan zemin kapama projeleri için ideal bir çözümdür.


Boydur® M12-Akrimortar
Metilmetakrilat Esaslı, Solventsiz, İki Bileşenli, Zemin Kaplama Veya Çabuk Tamirat Amacı İle Kullanılabilen Mortar

Minimum 5 mm. kalınlığında, Metilmetakrilat (MMA) esaslı, iki bileşenli, zemin kaplama malzemesidir. Uygulamadan 1 saat sonra alan tam mukavemetli olarak trafiğe açılır. Orta ve ağır trafikli alanlar için idealdir. Birçok kimyasal ve mekanik yüke karşı çok dayanıklıdır. Çok uzun ömürlüdür. Endüstriyel RAL renklerinde üretilir.