56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Endüstriyel Zemin Kaplamaları

endustriyel-zemin-kaplamalari

Endüstriyel Alanlarda, Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, Zaman ve Para Kazandıran, Zemin Kaplamaları.

Bir Gecede Yeni Bir Zemin.

Diğer Kimyasalların Yapamadığını Metil Metakrilat(MMA) Yapar!

Trafiği olan alanlar veya şu an inşaat aşamasında olup normal trafiğine açıldığında trafik yoğunluğu nedeni ile hiçbir vakit ve ortam sağlamayacak alanların zemin kaplamalarında Metil metakrilat esaslı endüstriyel zemin kaplamaları tek çözümdür. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılabilen Metil metakrilat esaslı zemin kaplamalarımız, yüksek kalitesi ve uzun ömrü dahil en çok uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kullanıma hazır olması nedeni ile tercih edilmektedir. Akşam uygulama için bıraktığınız çalışma ortamında sabah yeni zemininizin üzerinde işe başlamak tarifsiz keyifli bir duygudur.

Metil metakrilat esaslı zemin kaplamaları duvardan duvara derzsiz ve gözeneksiz uygulanmasını sağlayan termoplastik esneme kabiliyetine sahiptir. Hijyenik ortam sağlayan bir zemin kaplama sistemidir. Bakteri ve kir oluşabilecek derz, kırık ve çatlakları barındırmaz.

Diş dolgusunda bile kullanılan Metil metakrilat hammaddesi ile ürettiğimizi zenin kaplamalarımız kolay yenilenir. Yenileme veya tamir gerektiğinde söküp baştan uygulanması gerekmez. Bu sayede alandaki işiniz trafiğiniz hiçbir şekilde aksamaz.

Birçok renk ve dekoratif uygulaması olan Metil metakrilat esaslı zemin kaplamalarımız eviniz, iş yeriniz, havaalanınız, tren istasyonunuz, gemi güverteniz, hoteliniz, fuar alanınız, vb. iç ve dışarıdaki tüm zeminleriniz için hızlı, yüksek kalitede ve üzerinde yaşaması çok keyifli bir çözümdür.

 

Boydur® Akrifleks

Metil Metakrilat Esaslı, minimum 2-3 mm. Kalınlığında, Çabuk Kuruyan, Endüstriyel, Self Leveling Zemin Kaplaması

Minimum 2-3mm. kalınlığında uygulanan, Metilmetakrilat esaslı, kendinden yayılan(self-leveling) zemin kaplamasıdır. Uygulama bitiminden 1 saat sonra alan tam mukavemetli olarak kullanıma açılır. RAL standartlarında endüstriyel renklerde üretilir ve uygulanır. İç ve dış mekanlarda uygulanır. Sararmaz, solmaz. Esnektir. Duvardan duvara derzsiz ve gözeneksiz olarak uygulanır.

 

Boydur® 410

Metilmetakrilat Esaslı, İki bileşenli, Dökülüp Çalışılabilen, Elastik, Orta Viskozite Zemin ve Duvar Kaplaması

MMA Esaslı, İki bileşenli, Dökülüp Çalışılabilen, Elastik, Orta Vizkozite Zemin ve Duvar Kaplamasıdır. İç ve dış mekânlarda kullanılır. Uygulamadan yaklaşık 1 saat sonra kullanıma hazırdır. Rulo veya self-leveling (kendinden yayılan) uygulanabilir. Endüstriyel RAL renklerinde üretilir. Çok uzun ömürlüdür. Duvardan duvara derzsiz ve gözeneksiz olarak uygulanır.

 

Boydur® CK20

MMA Esaslı İki Bileşenli Coating ve Self Leveling Zemin Kaplama Sistemi

İki bileşenli, minimum 1,5-2,5 mm kalınlığında, Metilmetakrilat(MMA)esaslı, zemin kaplamasıdır. İç ve dış alanlarda rahatlıkla uygulanır. Uygulama duvardan duvara derzsiz ve gözeneksizdir.  Kendinden rulo veya selfleveling, topcoat finişi bulunur. Tatbikat bitimiden 1 saat sonra alan tam mukavemetli olarak trafiğe açılır. Endüstriyel RAL renklerinde uygulanır. Değişik motif ve desenlerde uygulanabilir.  Hafif ve orta trafikli alanlar için idealdir.

 

Boydur® CK100

Metilmetakrilat Esaslı, Hava Kurumalı, Solventli, Yer Kaplama Boyası

İç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanılan, MMA esaslı yer kaplama boyasıdır. Zemini özellikle dış etkenlerden korumak amacı ile kullanılır.  1 saatte kurur. Uygulaması çok kolaydır. Kolay yenilenir. Endüstriyel RAL renklerinde üretilir. Özellikle hafif trafikli alanların ve ekonomik çözüm aranan zemin kapama projeleri için ideal bir çözümdür.

 

Boydur® M12-Akrimortar

Metilmetakrilat Esaslı, Solventsiz, İki Bileşenli, Zemin Kaplama Veya Çabuk Tamirat Amacı İle Kullanılabilen Mortar

Minimum 5 mm. kalınlığında, Metilmetakrilat (MMA) esaslı, iki bileşenli, zemin kaplama malzemesidir. Uygulamadan 1 saat sonra alan tam mukavemetli olarak trafiğe açılır. Orta ve ağır trafikli alanlar için idealdir. Birçok kimyasal ve mekanik yüke karşı çok dayanıklıdır. Çok uzun ömürlüdür. Endüstriyel RAL renklerinde üretilir.

 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?