56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Yüzey Koruma Ürünleri

a10

Kolay Uygulanan, Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, Etkili, Emprenye Yüzey Koruma Ürünleri.

Yüzeylerde UV Işınları Etkisi ve Erozyonlaşmaya Karşılar En Süratli Çözüm.

UV., Atmosfer şartları, kimyasal maddeler, hava kirliliği, su, nem, sadece cildimizi kirleten, deforme eden, bakımsız ve eski hale getiren etkenler değil. Yaşadığımız binaların yüzeyleri de aynı şekilde etkileniyor.

Cildimizi temizleyerek, koruyucu kremlerle, şapka ile koruyoruz. Aynı şekilde yüzeyleri koruma kimyasalları ile koruma altına alabiliriz.

En çok bilenen koruma kimyasalı elbette boyadır. Boya sadece yüzeyi güzelleştirmek, daha dekoratif bir görünüm vermek için yapılmaz. Boya yüzeyin giysisidir. Nasıl giysi bizi güzel görünmemiz harici hava şartlarından koruyorsa boyada uygulandığı yüzeyi aynı şartlardan çok kuvvetli bir şekilde korur. Yüzeyde bir koruma katmanı sağlayarak eskimeye, deformasyona karşı tam koruma sağlar.

İkinci en çok bilinen yüzey koruma kimyasalı ise emprenye ürünlerdir. Şeffaftırlar. İçinde pigment ve hiçbir dolgu malzemesi olmadığı ve saf reçineden üretildiği için yüzeyin içine işler, yani emprenye olur. Yüzeyin görünümü ve dokusunu bozmaz. Dış etkenlerden korur. Su ve nem girişini minimize eder. Yüzeyden gelen tozlanmayı ve özelikle UV ışınları ile oluşan karbonatlaşmayı engeller.

Emprenye yüzey koruma ürünleri tarihi eserlerin korunmasında da çok etkilidir. Tarihi eserlerin erozyonlaşmasını durdurur. Yüzeyin dokusunu korur ve tarihin o muhteşem izlerinin çok daha belirgin ve göz önünde olmasını sağlar.

Gerek duvar gerek zemin için kullanılan yüzey koruma ürünlerinde biz Metil metakrilat kimyasallarımız ile süratli çözümler sunuyoruz. Uygulamadan sadece 1 saat sonra her tür dış etkene dayanıklı yüksek kalitede ve çok uzun ömürlü çözümler sunuyoruz. Uygulaması çok kolay olan yüzey koruma ürünlerimiz yaşam ve iş ortamınızda binanızın yeni kalmasında her zaman baş rolü oynayan etkenlerden oluyor.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?