DERZ DOLGULARI

Boydur® Akrigum
Metilmetakrilat Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Esnek, Tamirat ve Derz ve Dolgusu

Boydur® Akrigum; iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan, Metilmetakrilat(MMA) esaslı, düşük viskoziteli, iki bileşenli, derz ve tamirat dolgusudur.   Çabuk kuruma süresine sahiptir. Kullanımı çok kolaydır. Solventsizdir. Boydur® Akrigum; beton, yüzey sertleştirici, mozaik, asfalt, vb. yüzeylerde soğuk derzler için dolgu olarak ve ince çatlakların tamirinde rahatlıkla kullanılabilen bir üründür.  Duvar ve zemin uygulamaları için iki ayrı tipi bulunmaktadır.


Boydur® P12
Beton Yüzeyler İçin Jet Yakıtlarına Dayanıklı, Poliüretan Esaslı, İki Bileşenli, Solventsiz, Soğuk Uygulama Kendinden Yayılan Derz Dolgusu

Boydur® P12; iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan, poliüretan esaslı, iki bileşenli, jet yakıtlarına dayanıklı, solventsiz, soğuk uygulama derz dolgusudur.  Yatay beton derzlerin izole edilerek doldurulmasında kullanılır.  Self leveling (kendinden yayılma) özelliğe sahiptir. Muhtelif renklerde iç ve dış mekânlarda rahatlıkla uygulanabilir. UV. ve atmosfer şartlarına dayanımlıdır.  Boydur® P12; kendi astarı ile beraber beton, yüzey sertleştirici, asfalt yüzeylerde uygulanır. Kimyasal dayanıklılığı sayesinde, özellikle kimyasal madde etkisi altındaki alanlar için çok idealdir. Beton derzlerinde ve elektrik kablo derzlerinde rahatlıkla uygulanabilir.