56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

TESTIMONIALS

WHAT OUR CLIENTS SAY

Boytorun Kimya

Biz Kimiz?

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., Türkiye'nin tek ve dünyanın önde gelen yapı kimyasallarına uygun Metil Metakrilat (MMA) esaslı reçine ve malzemeleri üreten bir firmasıdır. 1965 yılında kurulan şirketimiz, sektördeki lider kuruluşların desteği ve bilgi birikimi sayesinde Türkiye ve Orta Doğu pazarında Metil Metakrilat (MMA) yapı kimyasallarının üretimine öncülük etmiştir. Ürünlerimizi, İstanbul'daki fabrikamızda ISO 9001 ve ISO 14001 kalite standartlarına uygun bir şekilde üretiyoruz. Kuruluşumuzdan itibaren, kimya sektörüyle birlikte aydınlatma ve ışıklı reklam sektörlerinde de çalışmalar yaparak Avrupa ve Orta Doğu'nun önde gelen şirketlerinden biri haline gelmiş bulunmaktayız. Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birçok başarılı ithalat çalışması ve reklam projelerinde hem üretici hem de uygulayıcı olarak yer almasıyla takdir belgeleriyle ödüllendirilmiştir. Gururla belirtmek isteriz ki, sektördeki uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak müşterilerimize yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en son teknolojileri kullanıyoruz. Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Etkili iletişim, yüksek kaliteli ürünler ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz. Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. olarak, yüksek kalite standartlarımız, liderlik konumumuz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektördeki öncü konumumuzu sürdürmek için çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize değer katmaya devam etmek ve global pazarda rekabetçi bir şekilde ilerlemek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz. Sizin için en iyi çözümleri sunmaktan ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız. Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. olarak, inovasyona ve mükemmeliyete odaklanarak müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

MEET OUR TEAM

OUR TEAM MEMBERS

Emily Ckumanni

Painter & Designer

Mendas Adla

Interior Engineer

Clinexmex Pant

Worker & CEO

Biz, Sizin İçin:

Üretiyoruz

Ürünümüzü uygulamak istediğiniz ortamın şartlarını öğrenip, ortamınıza en uygun çözümü sunuyoruz.   

 

 

 

Öğretiyoruz

Uygulama ekibinize, yerinizde ürünlerimizin uygulamasını ve inceliklerini öğretiyoruz. Onların bir Metil Metakrilat (MMA) yapı kimyasalları uygulayıcısı olmasını sağlıyoruz.      

Uyguluyoruz

Uygulama ekibi oluşturamadığınız veya ekibinizin yetersiz kalabileceği durumlarda ürünlerimizin uygulamasında da destek veriyoruz.  

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. Tanıtım Videosu

Boytorun Kimya Sanayi A.S. Introduction

meeting-5395615_1920-1536x1024

Biz Kimiz?

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., Türkiye’nin tek ve dünyanın önde gelen yapı kimyasallarına uygun Metil Metakrilat (MMA) esaslı kendi reçinelerini ve malzemelerini üreten bir firmadır. 1965 yılında önce ışıklı reklam ve akrilk levha üretimi ile çalışmaya başlayan firmamız daha sonra, sektördeki dünya kuruluşlarının desteği ve bilgi birikimi sayesinde Türkiye ve Orta Doğu pazarında Metil Metakrilat (MMA) yapı kimyasallarının üretimine başlamış ve bugüne kadar öncülük etmiştir.

Ürünlerimizi, İstanbul’daki fabrikamızda ISO 9001 ve ISO 14001 kalite standartlarına uygun bir şekilde üretiyoruz.

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., ulusal ve uluslararası organizasyonlarda birçok başarılı ithalat çalışması ve projelerinde hem üretici hem de uygulayıcı olarak yer almasıyla takdir belgeleriyle ödüllendirilmiştir.

Gururla belirtmek isteriz ki, sektördeki uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanarak müşterilerimize yaratıcı ve yenilikçi çözümler sunuyoruz. Sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem veriyor, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için en son teknolojileri kullanıyoruz.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli hedefimiz olarak görüyoruz. Etkili iletişim, yüksek kaliteli ürünler ve güvenilir hizmet anlayışımızla müşterilerimizin beklentilerini aşmayı hedefliyoruz.

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. olarak, yüksek kalite standartlarımız, liderlik konumumuz ve yenilikçi yaklaşımımızla sektördeki öncü konumumuzu sürdürmek için çalışmaya devam ediyoruz. Müşterilerimize değer katmaya devam etmek ve global pazarda rekabetçi bir şekilde ilerlemek için sürekli olarak kendimizi geliştiriyoruz.

Sizin için en iyi çözümleri sunmaktan ve işbirliği yapmaktan mutluluk duyarız. Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. olarak, inovasyona ve mükemmeliyete odaklanarak müşterilerimizin başarılarına katkıda bulunmaya devam edeceğiz.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?