56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Boytorun Kimya

Biz Kimiz?

Türkiye’nin tek, dünyanın yapı kimyasallarına uygun Metil Metakrilat(MMA) esaslı reçine ve malzemelerini üreten firmasıyız.1965 senesinde kurulduk. Dünya çapında lider kuruluşların desteği ve know-how u ile Türkiye ve Orta doğu pazarında Metil metakrilat (MMA) yapı kimyasallarının gerek reçine gerekse malzeme üretiminin ilk olarak başlamasına önderlik ettik. İstanbul’daki fabrikamızda ürünlerimizi ISO 9001, ISO 14001 kalite standartlarında gerçekleştiriyoruz. Kuruluşunda kimya sektörü ile aydınlatma ve ışıklı reklam sektörlerinde yaptığı çalışmalar ve üstün kalite Metil Metakrilat levhaları ile çok kısa zamanda Avrupa ve orta doğunun sektöründe lider kuruluşlarından biri olan firmamız, dünya firmalarının birçok reklam projesinde gerek üretici gerekse uygulayıcı olarak Türkiye’de ve uluslararası organizasyonlarda başarılı ithalat çalışmalarından dolayı taktir belgeleri ile ödüllendirildi.

meeting-5395615_1920-1536x1024

TESTIMONIALS

WHAT OUR CLIENTS SAY

MEET OUR TEAM

OUR TEAM MEMBERS

Emily Ckumanni

Painter & Designer

Mendas Adla

Interior Engineer

Clinexmex Pant

Worker & CEO

Biz, Sizin İçin:

Üretiyoruz

Ürünümüzü uygulamak istediğiniz ortamın şartlarını öğrenip, ortamınıza en uygun çözümü sunuyoruz.   

 

 

 

Öğretiyoruz

Uygulama ekibinize, yerinizde ürünlerimizin uygulamasını ve inceliklerini öğretiyoruz. Onların bir Metil Metakrilat (MMA) yapı kimyasalları uygulayıcısı olmasını sağlıyoruz.      

Uyguluyoruz

Uygulama ekibi oluşturamadığınız veya ekibinizin yetersiz kalabileceği durumlarda ürünlerimizin uygulamasında da destek veriyoruz.  

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?