56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Zamanında ve %100 Güvenli Havaalanı Uçak Trafiği

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye’nin birçok önemli sivil ve askeri havalimanları ile doğrudan çalışan bir kuruluştur. Havaalanı güvenliğini artırmak için tasarlanmış çeşitli hızlı kuruyan yapı kimyasal malzemeleri üretiyoruz. Pist ve apronları rehabilite etmek için kullanılan mortar harçlarından, çok uzun ömürlü yol boyalarına, iç ve dış mekanlarda kullanılan kimyasal zemin kaplamalarından, derz dolgularına kadar Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. ’nin, Boydur markalı ürünleri, trafiğinizi aksatmadan herhangi bir havaalanı alanını daha güvenli hale getirir. Teknik ekibimiz gerek üretimde, zemin ile alakalı sorunların çözümünde ve uygulamada bakım ve onarım ekibinize destek olmak için her zaman hazırdır.

Havaalanlarının iç ve dış alanlarında zemin problemlerini çözerken birçok etkene dikkat etmek gereklidir. Alanın uçak, araba, forklift, yaya trafiği bu problemlerden olumsuz etkilenir. Bu problemlerden dolayı maddi ve manevi zararlar olabilir. Yoğun trafikli alanların, sürekli bakım ve onarım da olabilme şansı çok düşüktür. Çözüm; süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır. Zamanlama her şeyden daha önemli olduğu için bu problemlerin çözümünde trafiği aksatmayacak, gecikmelere sebep olmayacak ve yüksek kalitede çok uzun ömürlü ürünler ile çözümlere gitmek şarttır.

Uygulandıktan sadece 1 saat sonra tam mukavemetli olarak kuruyan ve alanın normal trafiğe açılmasını sağlayan ürünlerimiz, Türkiye’nin birçok önemli havaalanı ve büyük kuruluşları tarafından senelerdir kullanılmaktadır. Havaalanlarının zemin yapısı ve bulunduğu bölgenin hava şartları dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz, rakipsiz kuruma zamanı, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla ve kolay kullanımı nedeni ile özellikle tercih edilmektedir. Ürünlerimiz uzun seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıldığı için alanda trafiği aksatacak, güvenliği etkileyecek sorunlar gözükmemektedir.

Hangi Sorunlarınıza Çözüm Sağlarız?

Yol boyalarımız çok kısa sürede aşınıyor. Apron ve pistte ciddi sorunlar yaşıyoruz.

Zemindeki çukur ve çatlakları tamir etmemiz lazım, ama alanı uzun süre trafiğe kapatamayız. 

Beton zeminlerimizde özellikle derz kenarlarında ciddi aşınma var. Buradan geçen araçlar ciddi sallanıyor, hasar görüyor. 

Kışın zemin çukurları oluşuyor. Tamir için iyi havaları bekliyoruz. Ama bu arada çukurlar büyüyor. Daha tehlikeli oluyor. Tamiri daha masraflı oluyor.  

Bazı bölgelerde kaydırmaz zemine ihtiyacımız var. 

Havaalanı içinde endüstriyel zemin kaplama yaptırmamız gereken yerler var. Ancak alanı çok uzun süre trafiğe kapatamayız.  

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?