56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

"Tek bileşenli, hava kurumalı, tozlanmayı engelleyen emprenye, metil metakrilat (MMA) esaslı yüzey koruma ve astar reçinesi."

Nerelerde Kullanılır?

Metil Metakrilat(MMA) esaslı yapı kimyasalları, yapı sektöründe büyük öneme sahip olan ürünler arasında yer alır. Özellikle zemin kaplama malzemeleri ve yüzey koruma kimyasalları alanlarında sıklıkla kullanılır. Bu ürünler, yüzeylere uygulandıklarında dayanıklılık ve uzun ömür sağlarlar.

Boydur A10 Metil Metakrilat (MMA) Esaslı Astar Reçinesi, bu ürünlerin alt 1. astar katmanı olarak kullanılır. Zemin içinden gelen tozlanmayı kesmek için zeminin gözeneklerine işleyerek mükemmel bir koruma sağlar. Aynı zamanda yüzey erozyonunu da engelleyerek yüzeyin uzun süre dayanmasını sağlar.

MMA esaslı yapı kimyasalları, yüzeylerin doğal dokusunu ortaya çıkarmak için cilalanmamış olarak da kullanılabilir. Bu sayede yüzeylerde doğal bir görünüm elde edilirken aynı zamanda uzun süreli koruma sağlanır.

Yapı kimyasalları alanında büyük bir öneme sahip olan Boydur A10 Metil Metakrilat (MMA) Esaslı Astar Reçinesi, kaliteli ve dayanıklı yapısı ile dikkat çeker. Zemin kaplama işlemlerinde kullanıldığında uzun ömürlü ve dayanıklı bir zemin elde etmenize yardımcı olur.

Siz de Boydur A10 Metil Metakrilat (MMA) Esaslı Astar Reçinesi gibi MMA esaslı yapı kimyasallarını tercih ederek, yapılarınızı uzun süreli koruma altına alabilirsiniz.

Tanımı: Boydur® A10, yüzey koruma ve astar reçinesi olarak kullanılan bu ürün, hem iç hem de dış mekanlarda kullanıma uygun olan bir astardır. Zemin ve duvar yüzeyleri için idealdir. Boydur® A10, tozlanmayı engeller ve yüzeyin emprenye edilmesini sağlar. Hızlı bir şekilde kurur (ortalama 1 saatte) ve uzun ömürlüdür. Uygulanması kolaydır ve zehirsizdir. Yüzeyin gözeneklerine kadar işleyerek yüzey içindeki tozlanmayı önler ve uygulandığı yüzeyin görünüm kalitesini artırır. Canlı renklerin ön plana çıkmasını sağlar ve atmosfer şartlarına karşı yüzeye nefes aldırarak yüzeyi korur.

Boydur® A10, beton, brüt beton, tuğla, doğal taş ve mozaik gibi yüzeylerde dikey ve yatay olarak rahatlıkla kullanılabilir. Film tabakası oluşturmaz ve ayrıca MMA esaslı yapı kimyasal ürünlerinde alt astar olarak da kullanılabilir. Askeri kuruluşlar, havaalanları, limanlar, tersaneler, rafineriler, endüstriyel alanlar, depolar, otoparklar, yollar, köprüler, viyadükler, tüneller, gemiler, trenler, metrolar, oteller, tatil köyleri ve yapı ve yol inşaatları gibi birçok alanda kullanılabilir. Boydur® A10, MMA esaslı yapı kimyasalları, yapı kimyasalları, yüzey koruma kimyasalları ve zemin kaplama malzemeleri arasında öne çıkan bir üründür.

 

Teknik Özellikleri:

  • Şekli: Sıvı
  • Renk: Şeffaf
  • Harcama Miktarı: Ortalama 200-300 gr/m²
  • Kuruma Süresi (20°C): Ortalama 45-60 dakika
  • En düşük uygulama ortam sıcaklığı: 10°C
  • Raf Ömrü: Ürünün ambalajı açılmadan, 20°C sıcaklıkta karanlık ve kuru ortamda 12 ay.
  • Ambalaj: 15 kg.

Yükle/Download

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?