Yol Çizgi Boyaları; Metilmetakrilat esaslı, tek ve iki bileşen, soğuk uygulama, yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. RAL trafik renklerinde üretilir.

Boydur® Marker 100
MMA Esaslı, Tek Bileşenli, Soğuk Uygulama Yol Boyası

Metilmetakrilat esaslı, solventli, tek bileşen, soğuk uygulama, yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. Kolay uygulanır. Uygulama bitiminden 1 saat sonra alan normal trafiğe açılır. Çok iyi kapatıcı özelliği sahiptir. Yol boyaları RAL standartlarında trafik renklerinde üretilir. Üzerine cam küreciği uygulanabilir. İç ve dış mekanlarda uygulamaya uygundur. Egzoz, yağ, vb. dan etkilenmez. Fırça, rulo veya Airless makine ile uygulanır.


 

Boydur® Marker 564
MMA Esaslı, İki Bileşenli, Soğuk Uygulama, Serme Yol Çizgi Ve İşaretleme Boyası

2 Bileşenli, Metil metakrilat esaslı, soğuk uygulama, 2-3mm. kalınlığında uygulanan, serme yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. Diğer yol çizgi boyaları ile kıyaslanamayacak dayanım süresine sahiptir. Uygulama tecrübe gerektirir. Çok ağır trafiğe dayanıklıdır.  Cam küreciği uygulanabilir. Birçok kimyasal, mekanik etkiye karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılır.  RAL standartlarında trafik renklerinde üretilir. Egzoz, yağ, vb. dan etkilenmez. Boydur 564 ile üretilen Boydur Marker 564 Almanya BAST ‘den onaylı olarak test edilmiş ve kalitesi onaylanmıştır.


Boydur® Marker 564 Endüstriyel
İki Bileşenli, Metilmetakrilat Esaslı, Rulo ve Fırça Uygulama Yol Çizgi Boyası

İki bileşenli, Metilmetakrilat esaslı, rulo veya fırça ile kolaylıkla uygulanan yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. Yaklaşık 1,2 mm. kalınlığında uygulanır.  Fabrikalardan kullanılan standart yol boyalarına kıyasla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Endüstriyel alanlardaki zemin ok, yaya yolu, yavaş tipi markalamalar için geliştirilmiştir. Uygulamadan 1 saat sonra alan normal trafiğe açılır.  Ürün iç ve dış mekanlara uygundur.


 

Boydur® Marker 663
İki Bileşenli, Metilmetakrilat Esaslı, 1: 1 Sistem, 0,3-1,2 mm. Kalınlığında, Soğuk-Sprey Uygulama Yol Çizgi ve İşaretleme Boyası

Metilmetakrilat esaslı, iki bileşenli, soğuk serpme plastik yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. İç ve dış mekanlarda rahatlıkla uygulanır. Uygulama tecrübe gerektirir. Özel iki bileşenli yol çizgi boyası uygulama makineleri ile uygulanır. Çok kısa bir sertleşme süresine sahiptir. Trafik beyazı ve Trafik sarısı renklerinde üretilir. Termoplastik esnekliğe sahiptir.  Asfalt, beton yüzeylerde rahatlıkla uygulanır.