56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Yol Çizgi ve İşaretleme Boyaları

yol-cizgi-ve-isaretleme-boyalari

İki Bileşenli, Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, Yol Çizgi Boyaları

21 Sene Kullanma Rekoru

Yol yüzeyi işaretlemesi, resmi bilgileri iletmek için yol yüzeyinde kullanılan her türlü cihaz veya malzemedir; genellikle yol işaretleme makineleri ile yerleştirilirler. Ayrıca araçların park yerlerini işaretlemek veya diğer kullanımlar için alanları belirlemek için kullandığı diğer tesislerde de uygulanabilirler.( Kaynak:Wikipedia).

Yol boyaları bu tip güvenlik çalışmalarının en önemli bölümünü kapsar. Genelde sıcak ve soğuk uygulama olarak ikiye ayrılan boyalarda firmamızın Metil Metakrilat esaslı yol çizgi boyaları soğuk uygulama yol işaretleme boyaları kategorisindedir. RAL trafik renklerinde üretilir.

Metil Metakrilat yol çizgi ve işaretleme boyaları rakip kimyasallarla üretilen boyalara kıyasla yüksek kaliteye ve daha uzun ömre sahiptir. Özellikle iki bileşenli yol boyalarımız yüksek kalite ve dayanıma sahip olması nedeni ile bazı müşterilerimiz tarafından 20 seneden beri kullanılmaktadır. Bu özelliği bu boyaları rakipsiz kılar.

MMA (Metil Metakrilat), yol boyaları soğuk uygulama boyalarının, termoplastik denilen sıcak uygulama boyaların avantajlarını birlikte taşır. Uygulamadan 45- 60 dakika sonra tamamen kurur. İç ve dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılır. Son derece dayanıklıdır ve rengi solmadan iyi tutar, bu da onu yoğun trafik alanları, kavşaklar, kavşaklar ve yaya geçitleri için mükemmel kılar. Soğuk uygulamalıdır ve çabuk kurur, bu da işlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlar.

 

Boydur® Marker 564

MMA Esaslı, İki Bileşenli, Soğuk Uygulama, Serme Yol Çizgi Ve İşaretleme Boyası

2 Bileşenli, Metil metakrilat esaslı, soğuk uygulama, 2-3mm. kalınlığında uygulanan, serme yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. Diğer yol çizgi boyaları ile kıyaslanamayacak dayanım süresine sahiptir. Uygulama tecrübe gerektirir. Çok ağır trafiğe dayanıklıdır.  Cam küreciği uygulanabilir. Birçok kimyasal, mekanik etkiye karşı dayanıklıdır. İç ve dış mekanlarda kullanılır.  RAL standartlarında trafik renklerinde üretilir. Egzoz, yağ, vb. dan etkilenmez. Boydur 564 ile üretilen Boydur Marker 564 Almanya BAST ‘den onaylı olarak test edilmiş ve kalitesi onaylanmıştır.

 

Boydur® Marker 564 Endüstriyel

İki Bileşenli, Metilmetakrilat Esaslı, Rulo ve Fırça Uygulama Yol Çizgi Boyası

İki bileşenli, Metilmetakrilat esaslı, rulo veya fırça ile kolaylıkla uygulanan yol çizgi ve işaretleme boyasıdır. Yaklaşık 1,2 mm. kalınlığında uygulanır.  Fabrikalardan kullanılan standart yol boyalarına kıyasla daha dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Endüstriyel alanlardaki zemin ok, yaya yolu, yavaş tipi markalamalar için geliştirilmiştir. Uygulamadan 1 saat sonra alan normal trafiğe açılır.  Ürün iç ve dış mekanlara uygundur.

 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?