56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Yapı ve İnşaat için Zemin Kimyasalları

yapi-ve-insaat-icin-zemin-kimyasallari

Yapı ve Yol İnşaat sektörü İçin, Metil Metakrilat (MMA) Esaslı, Zaman Kazandıran, Zemin Kimyasalları.

Projelerin Vakti Yoktur, Her Şey Zamanında Tamamlanmalıdır!

Yapı ve yol inşaat şantiyelerinin vakti yoktur. Projenin vaktinde bitmesini sağlamak en büyük zaman yarışı olsa bile, tüm malzemelerin doğru zamanda ve uyumlu bir şekilde uygulanması ve inşaatın diğer aşamasına planlandığı şekilde herhangi bir kaza ve gecikme olmadan, tarihinde geçilmesi yapılan projenin istenilen kalitede ve uzun ömürlü olması için çok önemlidir.

Kimse maddi ve manevi sonuçlu kazalara, zararlara sebep olabilecek bir inşaat çalışması ve tehlikeli bir bitmiş proje istemez. İnşaatların çalışma esnasında bakım ve onarım faaliyetlerinde de sürekli bulunma ihtimali çok düşüktür. Bu nedenle özellikle kısa uygulama ve kuruma zamanı gerektiren, uzun vadeli ve yüksek kalitede sonuç sağlayan çözümler çok önemlidir.

Biz uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimiz ile birçok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, değişken hava şartları, hava sıcaklığı dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmekte, seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıldığı için alanda trafiği aksatacak ve güvenliği etkileyecek sorunlar gözükmemektedir.

 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?