56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Zemin Mortar Harçları

zemin-mortar-harclari

Metil Metakrilat(MMA) Esaslı, İki Bileşenli, Zemin Mortar ve Grout Harçları:

Uygulamadan Sadece 1 Saat Sonra, Üzerine Yolcu Uçağı İndiriyoruz

Zemin mortar ve grout Harçları; çukur, ve çatlakların hızlı tamir işlerinde, ankraj işleminde ve zemin tamiri amacıyla kullanılmaktadır. Firmamızın üretimini yaptığı zemin mortar ve grout  harçları özellikle araç ve insan trafiği olan alanlarda iyi sonuçlar sağlamaktadır. Zemin çukur, çatlak tamiratında, ankraj işleminde ve kimyasal ve mekanik etkisi kuvvetli olan alanlarda minimum 5 mm. kalınlığında zemin kaplama olarak kullanılan ürünlerimiz size işinizi ve trafiğinizi aksatmayan en süratli çözümleri sunar.

Çünkü, alanınızı uygulamadan sadece 1 saat sonra normal trafiğinize şartsız olarak açabilirsiniz. Bu sayede trafiğiniz ve iş gücünüz aksamayacağı için kazançlı olursunuz. Zemin tamir mortar ve grout  harçları zemin ve yüzey tamiri yaparken iç ve dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kalitesini senelerce korur.

 

Boydur® M12

MMA Esaslı, İki Bileşenli, Zemin Kaplama Veya Çabuk Tamirat Amacı İle Kullanılabilen Mortar

İki bileşenli, Metil metakrilat esaslı, çabuk tamirat ve çabuk ankraj dolgu mortarıdır. Uygulandıktan 1 saat sonra tam mukavemetli olarak kurur.  Kullanımı kolay, yüksek dayanımlı, uzun ömürlü bir üründür.   İç ve dış mekanlarda kullanılır. Birçok mekanik ve kimyasal etkilere karşı çok dayanıklıdır. Esnektir. Trafik ve iş akışınızı aksamadan rahatlıkla kullanabilirsiniz

Vialit Rephalt®

Asfalt ve beton yüzeylerdeki kırık ve çukurların çabuk tamirinde kullanılan, soğuk uygulama bir reaktif tamirat asfalt mortarıdır. Herkes rahatlıkla uygulamayı yapabilir. Uygulamadan 3 saat sonra üzerinden araç geçebilir, 1 saat sonra alan normal trafiğe açılır. Nemli yüzey üzerinde uygulama yapılabilir. Asfalttan 80 kat daha sağlam bir malzemedir. Rephalt çevre dostudur.

 

Boydur® M12/Akribeton

MMA Esaslı, İki Bileşenli, Çabuk Tamirat ve Zemin Ankraj Polimerbetonu

Boydur® M12/Akribeton, iç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanılan, iki bileşenli, Metilmetakrilat esaslı, süratli kuruyan polimerbeton malzemesidir. Ağır yük trafiğine sahip veya aşırı kimyasal madde etkisindeki zeminlerde oluşmuş olan, tehlike ve hasar yaratan çukur ve çatlakların, trafiği aksatmadan hızlı sürede tamirinde kullanılır. Ayrıca makinelerin, trafik işaretlerinin yere süratli montajında da (Ankraj)çok ideal ve süratli bir çözümdür.

 

Boydur® M12/A15, M12/A125

MMA Esaslı, İki Bileşenli, Esnek, Tamir ve Dolgu Malzemesi

Boydur® M12/A15, iç ve dış mekanlarda kullanılan, Metilmetakrilat esaslı, esnek tamir ve dolgu malzemesidir. Uygulandıktan yaklaşık 1 saat sonra alan normal trafiğe açılabilir. Esneklik gerektiren zemin tamiratlarında ve soğuk derzlerin derz kenarındaki çatlamalar ile beraber tamir edilip kaplanmasında kullanılabilir. Boydur® M12/A15, Boydur®M12/A125’in kardeş ürünüdür. Daha az esnektir. Ama aynı şekilde uygulanır.

 

Boydur® A20 Dolgu

Çabuk sertleşen, MMA (Metilmetakrilat) esaslı, 2 bileşenli Akrilik Zemin Tamir Macunu

Boydur®A20 Dolgu, iki bileşenli, Metilmetakrilat esaslı, ince çatlak ve kırıkların tamirinde kullanılan, esnek zemin tamirat dolgu malzemesidir. Kolay uygulanır. Uygulandıktan yaklaşık 1 saat sonra alan normal trafiğe açılabilir. Özellikle zeminlerdeki küçük kot farklarını gidermek ve mortar uygulaması için genişletilmesi gereksiz çok ince çatlakların tamiratlarda süratli çözüm sağlar.

 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?