56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Zemin Tamir Harcı: Boydur M12

Boydur M12 Nedir?

Numunesini yaptıktan sonra müşterilerimiz tarafından en fazla “Daha önce bize niye ulaşmadınız?” diye tepki aldığımız ürünümüz Boydur M12; Metilmetakrilat esaslı, iki bileşenli, asıl amacı zemin çukur ve çatlak tamiratında kullanılan, ama zemin ankraj işleminde ve minimum 5 mm. kalınlığında endüstriyel zemin kaplaması olarakta kullanılabilen zemin mortar harcı.

Bir askeri projede üzerinden 1 saat sonra yolcu uçağı geçebilir iddiamıza inanılmadığı için üzerinden Paletsiz tank geçirdiler. Kaybedersek üründen vazgeçeceklerdi, kazanırsak tankla 10 dakika beraber dolaşacaktık. Sonuçta tankla dolaştık.

Yüksek Mukavemetli Dolgu ve Tamir Harcı: Boydur M12

Yere aşırı derece asit dökülen bir Akü fabrikası endüstriyel zemin kaplaması için bizi çağırdı. Her türlü kimyasal zemin kaplamasını denemişler. Mükemmel ürünler. Ama hiçbiri yere dökülen kimyasallara dayanmamış. Bizim Metilmetakrilat (MMA)esaslı endüstriyel zemin kaplamamızı da denediler. Sonuç fena olmadı. Ama beğenmediler. Bizde Boydur M12’ yi 5 mm. kalınlığında harç zemin kaplaması şeklinde uyguladık. Daha sonra 15000 metrekare tüm fabrikayı kapladık. Onların referansı ile biri askeri iki akü fabrikasını daha kapladık. Hala müşterilerimizler. Yeni yerlerinde Boydur M12’ yi tek ürün olarak kullanıyorlar.

Çok büyük bir TV ve elektrikli eşya üretici olan bir müşterimiz bizi çağırdığında zemin tamiratlarından çok yorulmuştu. Yoğun çalışıyorlardı. Ancak durma zamanlarında zemin tamiratları yapıyorlardı. Bu arada zeminde oluşan çatlaklar, çukurlar büyüyor, trafiği aksatıyor, forkliftler devriliyor, ürünler düşüp zarar görüyordu. Tahmini bu nedenle yıllık zararları ne kadar oluyor diye sorduğumuzda cevap veremediler. Çoktu. Tek cevap: “Şöyle düşünün sadece depo alanımız 30000 metrekare” dediler.  Bizde Boydur M12 ile tanıştırdık.  İlk defa Metilmetakrilat esaslı bir yapı kimyasal ürünü kullandılar. Şu ana kadar tonlarca malzeme sattık.

Ama hiçbir siparişleri 400-500 kg.’den fazla olmadı. Çatlak ve kırıklarını daha oluşurken tamir ediyorlardı. O yüzden masrafları inanılmaz azaldı. Sadece o büyük depo alanında bir golf arabası satın alıp 1 kişiyi tatbikat için görevlendirdiler. Yaşlı usta yolda kırık gördüğünde sinyallerini yakıp duruyor ve tek başına tamiratı yapıyordu. 1 saat sonra alanı normal trafiğe açıyordu. Artık ne forklift devriliyordu ne kaza oluyordu. Boydur M12 o fabrikada zemin tamirat sorununu bitirdi.

 

17 Ağustos Depreminde Aralıksız Çalıştık

 

17 Ağustos! Hepimiz yaşadık. Çok zarar gördük ama en önemlisi çok kayıp verdik. Yıkılan birçok bina olduğu gibi bazı alanlarda da kullanım sıkıntıları olacak hasarlar oluştu. Bunlardan biride en büyük müşterimiz İstanbul DHM Atatürk Havalimanı idi. Rutin pist ve apron tamirlerini depremden sonra hızlandırmaları gerekiyordu. Çünkü birçok yardım uçağı Türkiye yolundaydı. Uygulama ekipleri hazırdı. Boytorun Kimya Sanayi ‘nin Metilmetakrilat yapı kimyasallarında gerek üretim gerek se uygulamadaki en tecrübeli ekibi devreye girdi. 48 saat aralıksız, uyumadan üretim yaptık. Her çıkan ürün tatbikat için acele havaalanına gönderildi. Ekip üretimi bitirdikten hemen sonrada uygulamaya yardımcı olmak için havalimanına gitti. Yardım uçakları inmeden tüm pistteki tamiratları DHM ekibine yardım ederek bitirdik. Uluslararası yardım zamanında İstanbul’a geldi. Boydur M12 Metilmetakrilat(MMA) mortar harcının bu konuda bizce çok büyük payı var.

Boydur M12, pek anlatılacak bir ürün değil. Kendisi size kendi özelliklerinden bahsetmeli. Teknik datasında tüm diğer Metilmetakrilat(MMA)  esaslı ürünlerimizde yazdığımız gibi avantajları, uygulaması dahil tüm bilgileri bulabilirsiniz. Bizi arayın, sizi Boydur M12 ile tanıştıralım. Zemin tamirat, ankraj, endüstriyel zemin kaplaması sorunlarınızı sıfırlama yolundayken, bırakın o kendini size tanıtsın. Neden bu konuda rakipsiz olduğunu size ispatlasın. “Daha önce bize niye ulaşmadınız?” diye bir tepkide sizden alalım.

 

Biz Sizi Arayalım

Fiyat teklifi almak için WhatApp hattımızdan veya aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz. Satış ekibimiz en kısa zamanda sizinle irtibat geçecektir.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?