56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Zemin Mortar Harcı Nerelerde Kullanılır?

Zemin Mortar Harcı Nedir?

Zemin mortar harçları özellikle beton, asfalt, yüzey sertleştici beton, tuğla, vb. zemin yüzeylerinde zamanla fiziki ve mevsimsel nedenlerle oluşan çukur, çatlak ve deformasyonların çok etkili şekilde tamiratı, doldurulması ve yenilenmesi gibi zemin tamir ürünlerinde  kullanılır.

Mortar harçları ayrıca kedi gözü ikaz işaretleri, dikey trafik işaretleri, şehir mobilyaları, vb. gibi ürün ve eşyaların yere ankraj işlemi yapılarak monte edilmesinde ideal bir çözümdür. Esnek mortar harçları ayrıca özellikle beton ve asfalt zeminlerde loop dolgu malzemesi olarak tercih edilir.

Zemin Mortar Harçları

Boydur Akrigum

Boydur M12

Boydur A20 Dolgu

Boydur Akribeton

Boydur M12-A125

Boydur M12-A15

Vialit Rephalt

Zemin Mortar Harcı Nerelerde Kullanılır?

Zemin mortar harçları özellikle beton, asfalt, yüzey sertleşticili beton, tuğla, vb. zemin yüzeylerinde zamanla fiziki ve mevsimsel nedenlerle oluşan çukur, çatlak ve deformasyonların çok etkili şekilde tamiratı, doldurulması ve yenilenmesi amacı ile kullanılır.

Mortar harçları ayrıca kedi gözü ikaz işaretleri, dikey trafik işaretleri, şehir mobilyaları, vb. gibi ürün ve eşyaların yere ankraj işlemi yapılarak monte edilmesinde ideal bir çözümdür. Esnek mortar harçları ayrıca özellikle beton ve asfalt zeminlerde loop dolgu malzemesi olarak tercih edilir.

Özellikle beton zeminlerde kullanılan Zemin mortar harçları gerekli durumlarda minimum 5 mm. kalınlığında endüstriyel zemin kaplaması olarak kullanılabilir. Boydur M12 ürünümüz bu konuda örnek bir üründür. Akü sektörü ve Akü sektörü gibi yere aşırı sert kimyasalların buluştuğu alanlarda zemin kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Zemin mortar harçları tercih edilirken kullanılacak alanın iklimsel şartları, trafiği zemini etkileyen kimyasal ve mekanik faktörler dikkate alınmalıdır.  Mutlaka o alana uygun zemin mortar harcı vardır. Ancak tecrübemize dayanarak kararın hızlı verilmemesi gerektiğini, mutlaka zemen etüdü yapılmasının ve daha sonra bir numune çalışması yapılarak ideal mortar harcının bulunmasını tavsiye ediyoruz.

Elbette doğru ürünü bulmak kadar, ürünün doğru şekilde aplike edilmesi, uzun vadeli ve kaliteli bir zemin elde etmek için şarttır.

Zemin Mortar Harcı İçin Kullanılan Ürünler

Özellikle beton zeminlerde kullanılan Zemin mortar harçları gerekli durumlarda minimum 5 mm. kalınlığında endüstriyel zemin kaplaması olarak kullanılabilir. Boydur M12 ürünümüz bu konuda örnek bir üründür. Akü sektörü ve Akü sektörü gibi yere aşırı sert kimyasalların buluştuğu alanlarda zemin kaplama malzemesi olarak kullanılmaktadır.

Zemin Mortar Harcı Tercih Edilirken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Zemin mortar harçları tercih edilirken kullanılacak alanın iklimsel şartları, trafiği zemini etkileyen kimyasal ve mekanik faktörler dikkate alınmalıdır.  Mutlaka o alana uygun zemin mortar harcı vardır. Ancak tecrübemize dayanarak kararın hızlı verilmemesi gerektiğini, mutlaka zemen etüdü yapılmasının ve daha sonra bir numune çalışması yapılarak ideal mortar harcının bulunmasını tavsiye ediyoruz. Elbette doğru ürünü bulmak kadar, ürünün doğru şekilde aplike edilmesi, uzun vadeli ve kaliteli bir zemin elde etmek için şarttır.

Zemin Mortar Harcı Fiyatları

Boytorun Kimya Sanayi olarak ürettiğimiz zemin mortar harçları ürünlerini incelemek için tıklayın. Fiyat almak için aşağıdaki iletişim formunu doldurabilirsiniz.

Biz Sizi Arayalım

Fiyat teklifi almak için WhatApp hattımızdan veya aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz. Satış ekibimiz en kısa zamanda sizinle irtibat geçecektir.

 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?