56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Yol Boyaları

Bir yolun olmazsa olmazı yol boyalarıdır. Her türlü trafiğin olabilecek en güvenli şekilde, doğru hızda ve doğru yönlendirme ile gerçekleşmesinde 1. Derece etken yolda eksiksiz, hatasız ve her tür şartta görünebilen yol çizgi boyalarının en iyi kalite, en uzun dayanım süresinde uygulanmış olmasıdır. Boydur yol boyaları bu konuda tartışmasız en iyi çözümdür. Firmamızın Metil Metakrilat esaslı yol çizgi boyaları soğuk uygulama yol işaretleme boyaları kategorisindedir. RAL trafik renklerinde üretilir.

Metil Metakrilat yol çizgi ve işaretleme boyaları rakip kimyasallarla üretilen boyalara kıyasla yüksek kaliteye ve daha uzun ömre sahiptir. Özellikle iki bileşenli yol boyalarımız yüksek kalite ve dayanıma sahip olması nedeni ile bazı müşterilerimiz tarafından 20 seneden beri kullanılmaktadır. Bu özelliği bu boyaları rakipsiz kılar.

MMA (Metil Metakrilat), yol boyaları soğuk uygulama boyalarının, termoplastik denilen sıcak uygulama boyaların avantajlarını birlikte taşır. Uygulamadan 45- 60 dakika sonra tamamen kurur. İç ve dış mekanlarda sorunsuz bir şekilde kullanılır. Son derece dayanıklıdır ve rengi solmadan iyi tutar, bu da onu yoğun trafik alanları, kavşaklar, kavşaklar ve yaya geçitleri için mükemmel kılar. Soğuk uygulamalıdır ve çabuk kurur, bu da işlerin daha hızlı tamamlanmasını sağlar.

 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?