56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Neden Meslek Sırları?

Seneler boyunca birçok kuruluşu ziyaret ettik. Bunların aralarında havaalanları, limanlar ve birçok değişik sektörün lider firmaları var. Her ziyaret bir macera idi. Çünkü karşınıza zemin problemlerinde çaresiz hale gelmiş birçok yönetici ve teknik adam ve bazen sıfırdan düşünmeniz gereken sorunları ile uğraştık. Hala uğraşmaya devam ediyoruz.

Bir zaman sonra önemli bir nokta dikkatimizi çekti. O kadar değişik zemin incelememize rağmen ortak sorunları olan birçok kuruluş vardı.

Problemlerine çözüm ararken tanıdıklarına sormuşlar, piyasada tavsiye edilen ürünleri denemişler, ürünlerin teknik datalarını incelemeden uygulama yapmış veya yaptırmışlar. Ama nedense tanıdıklarının işyerinde sorun çıkarmayan ürün veya uygulama kendi yerlerinde ya çözüm olmamış ya da bazen iki haftaya kadar düşen çok kısa süreli çözümler haline gelmiş. Örneğin fabrika içinde yol çizgi boyası yapılmasından sorumlu teknik müdürün „Artık yol boyası görmek istemiyorum, sarı boya görmek istemiyorum “dediğini birçok defa üzülerek gördük.

Ufak bir ayrıntı çok ilginçti. Birçok değişik projelerde bulunmamıza rağmen konumuz ile ilgili kuruluşların ortak sorunları vardı. Ekibimizle bunun nedenini araştırdığımızda şunu fark ettik. Kuruluşlar çözüme odaklı değildi. Her ürün her yerde aynı başarıyı gösteremez. Ortak sorunları listeledik. Bu sorunların kullanılan ürünün olması gereken dayanma süresinde alanda kalması, yüksek kalitede ve dayanıklı çözüm sağlaması konusunda çok önemli olduğunu fark ettik. Bu listede yeni web sayfamız ile beraber meslek sırları blok projemizi oluşturdu.

Meslek sırlarını gerek Boytorun Boydur markalı ürünlerini veya başka bir ürün seçiminde karar aşamasında mutlaka referans olarak kullanın. Bu sayede doğru ürün seçecek, doğru uygulama yapacak ve zemin problemlerinize uzun ömürlü, dayanıklı ve hakkettiği yüksek kalitede çözüm sağlamış olacaksınız. Trafiğinizin aksamaması, maddi veya manevi hasarlı kaza olmaması, taşıyıcılarınızda ciddi maliyetli hasar oluşmaması güvenli bir zemin ortamında olmanızla çok alakalı.

Meslek sırlarına hoş geldiniz!

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?