56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Metil Metakrilat Esaslı Reçineler

Neden Boytorun Metil Metakrilat(MMA) Reçineleri?

Türkiye’ye yurt dışından da metil metakrilat esaslı reçine getirilmektedir. Ancak özellikle yapı kimyasallarında bu reçinelerle yapılan ürünlerin uygulandığı ortamın hava sıcaklığın adapte olmasında sorun yaşanabilmektedir. Örnek olarak Adana ilimizde yapılan bir yol boyasının İstanbul’da uygulanması doğru değildir. Uygulandığı zaman ürün çok hızlı bir şekilde kirlenir eskir.

Tamamen yurt dışı know-how’lu olarak kendi yapı kimyasal ürünlerimiz için ürettiğimiz Boytorun reçineleri, ürünlerimizin kullanıldığı alana en iyi şekilde uyum sağlaması hesaplanıp test edilerek gerekli değişiklikler yapılarak kullanılır. Rakipsiz kalite farkımızın en büyük sırrı budur.

Metil Metakrilat (MMA) Esaslı Reçine İmalatı

Biz Türkiye’nin tek, yapı kimyasallarına uygun Metil Metakrilat (MMA) esaslı reçine üreticisiyiz. İki bileşenli reçinelerimiz soğuk uygulama yol çizgi boyalarının, zemin mortarlarının ve zemin kaplamalarının üretiminde kullanılır. Biz müşterilerimizin uygulama alanın tüm koşullarına göre en uygun ürünü sağlamak için reçineden itibaren birçok türünü yapabiliyoruz. 

Bu sayede zemine çok daha iyi tutunan ürünlerimiz doğru esneme kabiliyetine sahip olduğu için daha uzun dayanıyor ve birçok rakip ürüne kıyasla daha zor kirleniyor. Eğer metil metakrilat esaslı bir yapı kimyasal malzemesi üretmek istiyorsanız, reçinelerimizden ve tecrübemizden faydalanmanızı tavsiye ederiz.

Metil Metakrilat(MMA) Esaslı, İki Bileşenli Reçineler

Ürünün alanda çok uzun dayanımı, kir tutmaması, zor aşınması reçine üretiminden itibaren dikkat edilmesi gereken bir husustur. Biz üreteceğimi ürünün uygulanacağı hava şartlarını dikkat ederek reçine üretiminden itibaren tüm kimyasal ayarlamaları yaparak boyalarımızı üretmekteyiz.

Yılın 365 günü birçok farklı bölgesinde 4 mevsimi yaşayabilen ülkemiz için çok önemlidir. Örneğin yazın Adana’da kullanacağınız bir boyayı İstanbul’da kullanmamanız gerekir. Adana’da çok iyi sonuç vermesine rağmen, başka bir şehirde başarısız olabilir. Reçine formülümüz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda artan tecrübemizle seneler boyunca sürekli geliştirilmiştir

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?