56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Hızlı Kuruyan Zemin Tamir Malzemesi

Hızlı kuruyan zemin tamir malzemeleriyle ilgili müşterilere yeterli bilgi aktarımının sıklıkla ihmal edildiği ve birçok soruna yol açabileceği bir konuda size bilgi sunmak istiyoruz. Hızlı kuruyan zemin mortar harçları, yapı malzemelerinin doğal fiziksel ve kimyasal özelliklerinden dolayı hem kuruma süresi hem de tam mukavemetle kuruma süresi gibi farklı parametrelere sahiptir. Bu iki kavram genellikle aynı anlama geldiği düşünülse de aslında farklı durumları ifade eder. İşte size bu iki başlık arasındaki farkları açıklayacağız.

Örneğin en yaygın kullanılan beton ürünü, 1 günde kurur. Ancak prizini alıp tam mukavemetle kuruması için 21-28 gün gibi bir süreye ihtiyaç duyar. Bu süre, betonun uygulandığı alana uyum sağlaması, kimyasal reaksiyonunu tamamlaması ve teknik verilerde belirtilen özelliklere ulaşması için gereklidir. Bu şartlar sağlanmadan beton yüzeyine boya uygulaması yapılırsa, beton yeterli hava teması olmadığından erken deformasyona uğrar, boya ise beton yüzeyinde doğru şekilde yapışmadığı için çabuk aşınır ve yüzeyden kopar. Maalesef ülkemizde bu tür sorunlar sıkça yaşanmaktadır. Bu durum, binaların ve yolların istenen kalitede kullanıma açılmasını olumsuz etkiler ve zamanla yapılan tamirat ve yenileme işlerinin daha sık yapılmasını gerektirir.

Hayal edin, bir fabrikanız var ve işleriniz çok iyi gidiyor. Fabrikanız 7 gün 24 saat kesintisiz çalışıyor. Ancak zamanla imalathane ve depo zemininde çatlaklar ve kırıklar oluşmaya başlıyor. Bu arızalar, işleriniz sürerken büyümeye ve yayılmaya devam ediyor. Hatta bazıları forkliftlerinize zarar veriyor. En kötüsü, taşıyıcılarınız yük taşırken bu çukurlara giriyor, taşıdıkları ürünler devriliyor ve siz maddi ve manevi zararlarla karşı karşıya kalıyorsunuz. Artık zaman kaybetmeden zemininizi tamir ettirmenin vakti geldi.

Hızlı Kuruyan Tamir Harcı: 

7/24 çalışırken işinizi nasıl durdurabileceğinizi hiç düşündünüz mü? Bayram zamanını, bakım-onarım zamanını beklemek, arızaların büyümesine ve daha fazla zarara yol açmasına neden olabilir. Üstelik tamir masrafları artar ve yıllık planladığınız tamir bütçesinin üzerine çıkarsınız.

Neyse ki, ekonomik ve kolay uygulanan bir tamir malzemesi buldunuz. Ancak, satış elemanı size bu malzemenin tam mukavemetle kuruması için bir hafta beklemeniz gerektiğini söyledi ve buna zamanınızın olmadığını bildirdiniz. Ürünü hemen uyguladınız ve sadece bir gün sonra normal trafiğe açtınız. Ancak, çok kısa bir süre sonra tamir malzemenizin kırılmaya başladığını, çukur ve çatlakların kenarlarından kopmaya başladığını fark ettiniz. Bu durumda, aynı yerde ve aynı sorunlarla tekrar karşılaşmadan önce durmanın vakti gelmişti.

Tekrar alanı trafiğe kapattınız. İş akışınızı ve trafiğinizi değiştirdiniz. Forkliftleri farklı yollarla yönlendirdiniz ve ürünleri farklı bölgelere depoladınız. Ancak, bu seferde üretim maliyetiniz arttı, araçlarınız çarpışma riskiyle karşı karşıya kaldı ve depolanan ürünler yığılmaya başladığı için sevkiyatta gecikmeler yaşandı. Tüm bu sorunların tek sebebi, tam mukavemetle kuruması birkaç gün süren zemin tamirat malzemesiydi. Eğer hızlı kuruyan zemin tamir harcına sahip olsaydınız, bu tür sorunlarla karşılaşmayacaktınız.

Artık düşünmek ve zaman kaybetmek yerine hızlı kuruyan zemin tamir harcıyla sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu malzeme sayesinde işleriniz kesintiye uğramadan, hızlı ve etkili bir şekilde zemin tamiratını gerçekleştirebilirsiniz. Böylece iş sürekliliğinizi sağlarken, maliyetlerinizi düşürebilir ve verimliliğinizi artırabilirsiniz. Zamanınızı ve enerjinizi daha değerli işlere harcayarak işinizin büyümesine odaklanabilirsiniz. Hızlı kuruyan zemin tamir harcı, sizi arızaların ve maliyetlerin pençesinden kurtaracak güvenilir bir çözümdür.

Uygulandıktan 1 saat sonra tamamen kurusaydı?

Bayram veya bakım-onarım zamanını beklemek yerine çukur ve çatlaklara hızlı bir şekilde müdahale etseydiniz, tamirat maliyetleriniz çok daha düşük olurdu. Forkliftlerinizde oluşabilecek hasarlar ve kazalar önlenebilirdi, ürünleriniz devrilmezdi. Ürünün hızlı uygulanabilmesi sayesinde zemin çok daha sağlam olur, kopmalar yaşanmaz ve aynı sorunlarla uğraşmak zorunda kalmazdınız. Sadece 1 saat içinde tamamlayacağınız bir uygulama ile işinizi bitirebilir ve akşam evinize, yemeğinize veya kaçırmak istemediğiniz maça yetişebilirdiniz.

Müşterilerimiz, bu nedenle Metilmetakrilat (MMA) esaslı Boydur M12 zemin tamir harcını tercih ediyor ve uzun yıllardır kullanıyorlar. Onlar için, sizin gibi, zaman çok değerli olduğundan bu ürünü çok seviyorlar.

Hızlı Kuruyan Zemin Tamir Malzemesi:

Hızlı kuruyan tamir hacı olan ve fabrikamızda üretilen Boydur m12 ürünü ile alakalı fiyat almak için tıklayın.

Boydur M12 Ürünü İçin Fiyat Teklifi Alın

Hızlı kuruyan tamir hacı olan ve fabrikamızda üretilen Boydur m12 ürünü ile alakalı fiyat almak için tıklayın.
 
Biz Sizi Arayalım
Fiyat teklifi almak için WhatApp hattımızdan veya aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz. Satış ekibimiz en kısa zamanda sizinle irtibat geçecektir.
 

Hızlı kuruyan tamir hacı olan ve fabrikamızda üretilen Boydur m12 ürünü ile alakalı fiyat almak için tıklayın.

Biz Sizi Arayalım

Fiyat teklifi almak için WhatApp hattımızdan veya aşağıdaki iletişim formunu doldurunuz. Satış ekibimiz en kısa zamanda sizinle irtibat geçecektir.

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?