56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Ar-Ge Çalışmalarımız

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş., müşteri memnuniyetini en büyük referans olarak benimsemektedir. Firmamız, üretici ve uygulayıcı olarak sürekli olarak müşterilerimizle iletişim halindedir. Müşteri beklentileri göz önünde bulundurularak yeni ürünler geliştirilir ve kullanılan ürünlerin teknolojileri ilerletilir.

Bu nedenle Ar-Ge çalışmalarımızı sadece laboratuvarlarımızda değil ürünlerimizin uygulanacağı alanlarda da sürekli olarak yürütmekteyiz. Alanın trafiği, iklim koşulları, zemini etkileyen mekanik ve kimyasal faktörler üzerinde çalışmalar yaparak numune çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu çalışmalar, uzun ömürlü ve dayanıklı çözümler sunmamız için önemli bilgi ve tecrübeler kazanmamızı sağlamaktadır.

Hammaddelerimizden, ambalaj ürünlerimize kadar tüm detayları titizlikle araştırarak, müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayacak çözümler sunmaktayız. Alan ekibimizin koordineli araştırmaları doğrultusunda laboratuvarlarımızdaki çalışmalar, daha dayanıklı, daha uzun ömürlü ve daha ekonomik sonuçlar elde etmek amacıyla sürekli olarak ilerlemektedir.

"Müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine uygun olarak, hem üretimde hem de uygulama sürecinde tecrübemizi sürekli olarak geliştirmekteyiz. "

Yapı ve Yollarınızda, Zaman ve Para Kazandıran Çözümler!

İletişim
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?