56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Ar-Ge Çalışmalarımız

Araştırma ve Geliştirme Çalışmalarımız

Müşterilerimiz İle Beraber Üretimde ve Uygulamada

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş.’nin en büyük referansı müşteri memnuniyetimizdir. Firmamız hem üretici hem uygulayıcı olarak sürekli müşterileri ile irtibattadır. Müşterilerinin beklentileri dikkate alınarak hem yeni ürünler geliştirilmekte hem kullanılan ürünlerin teknolojileri ilerletilmektedir.

Bu nedenle Ar-Ge çalışmalarımızı sadece laboratuvarlarımızda değil ürünlerimizin uygulanacağı alanlarda da sürekli olarak yapmaktayız. Alanın trafiği, iklim şartları, zemini etkileyen mekanik ve kimyasal maddeler üzerine çalışmalar dikkate alınarak yapılan numune çalışmaları bize çok uzun ömürlü ve dayanıklı çözüm sunmamızda önemli bilgi ve tecrübe kazandırmaktadır.

Kullandığımız hammaddeden, sevk ederken kullandığımız ambalaj ürünlerine kadar tüm detaylı araştırmalar anında gerçekleştirilip müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirilmesini sağlayacak çözümler sunuyoruz. Alan ekibimizin koordine araştırmaları doğrultusunda laboratuvarlarımızdaki çalışmalar daha dayanıklı, daha uzun ömürlü ve daha ekonomik sonuçlar elde etmek amacı ile aralıksız ilerlemektedir.

"Gerek üretim gerek uygulamada müşterilerimizin ihtiyaç ve isteklerine göre tecrübemizi sürekli arttırmaktayız "

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?