Metilmetakrilat Esaslı, İki Bileşenli Reçineler

Biz Türkiye’nin tek, yapı kimyasallarına uygun Metilmetakrilat esaslı reçine üreticisiyiz. İki bileşenli reçinelerimiz  soğuk uygulama yol çizgi boyalarının, zemin mortarlarının ve zemin kaplamalarının üretiminde kullanılır. Biz müşterilerimizin uygulama alanın tüm koşullarına göre en uygun ürünü sağlamak için reçineden itibaren birçok türünü yapabiliyoruz. Bu sayede zemine çok daha iyi tutunan ürünlerimiz doğru esneme kabiliyetine sahip olduğu için daha uzun dayanıyor ve birçok rakip ürüne kıyasla daha zor kirleniyor. Eğer Metilmetakrilat esaslı bir yapı kimyasal malzemesi üretmek istiyorsanız, reçinelerimizden ve tecrübemizden faydalanmanızı tavsiye ederiz. 

 

Ürünün alanda çok uzun dayanımı, kir tutmaması, zor aşınması reçine üretiminden itibaren dikkatedilmesi gereken bir husustur. Biz üreteceğimi ürünün uygulanacağı hava şartlarını dikkat ederek reçine üretiminden itibaren tüm kimyasal ayarlamaları yaparak boyalarımızı üretmekteyiz. Yılın 365 günü bir çok farklı bölgesinde 4 mevsimi yaşayabilen ülkemiz için çok önemlidir. Örneğin yazın Adanada kullanacağınız bir boyayayı İstanbul’da kullanmamanız gerekir. Adanada çok iyi sonuç vermesine rağmen, başka abir şehirde başarısız olabilir.

Reçine formülümüz müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda artan tecrübemizle seneler boyunca sürekli geliştirilmiştir.


Boydur®564

Boydur 564 , yoğun trafikli alanlarda kullanılmak üzere  üretilen  2- 3mm. kalınıkta serme uygulama , iki bileşenli yol çizgi boyası üretimi için geliştirilmiş Metilmetakrilat (MMA) esaslı reçinedir.