Yapı ve Yollarınızda Zaman Kazandıran Çözümler

Metilmetakrilat Yapı Kimyasalları Teknolojisi


Bizden Konuşalım

Metilmetakrilat Nedir?

Polimerize bir petrol yan ürünüdür. Birçok endüstride kullanılmaktadır. Tıp, Akrilik levha, yapı kimyasalları, dekoratif eşyalar, aydınlatma, duvar panelleri, mutfak banyo tezgâhları, vb. sektörlerinde senelerdir kullanılan bir ürün grubudur.


Neden Zaman Kazandıran Çözümler?

Bizim müşterilerimiz için “Vakit Nakittir!”. Uygulamadan sadece 1 saat sonra tam mukavemetli olarak kuruyan ürünlerimiz yapı ve yollardaki trafiği, iş akışını aksatmaz. Böylece uçaklar, gemiler zamanında hareket eder. Bir fabrikada zemin sorunları nedeni ile üretimde, depolamada veya sevkiyatta gecikme olmaz. Yollar bakım için saatlerce trafiğe kapatılmaz.

İş ve trafiği aksatmadığı için, bakım onarım dönemlerini beklemeye gerek kalmadığından biz müşterilerimize daha güvenli, sağlam, kolay uygulanan ve ekonomik zemin çözümleri sunabiliyoruz. En büyük referansımız müşterilerimizin memnuniyetidir.


Biz Kimiz?

Türkiye’nin tek, yapı kimyasal sektörüne uygun, Metilmetakrilat (MMA) esaslı reçinelerini, yol boyalarını, zemin tamirat mortarlarını, derz dolgularını, endüstriyel zemin kaplamalarını ve yüzey koruma malzemelerini üretebilen firmasıyız.

1965 yılından beri ürünlerimiz özellikle havaalanları, limanlar ve sanayi kuruluşlarında, yoğun trafiği aksatmadığı için, kolay uygulanır olması, yüksek kalitede ve çok uzun ömürlü olması nedeniyle tercih edilmektedir. Sektörümüzde rakip kimyasal ürünleri arsında uygulandıktan 1 saat sonra tamamen kuruyan başka bir tür yoktur.

ISO 9001, ISO 1400 ve TSE standartlarında çalışmakta olan firmamız, müşterilerinin talepleri doğrultusunda, ürünlerinin yüksek kalite ve uzun ömrünü gün geçtikçe arttırmaktadır.