56 yıllık tecrübe! Boytorun Sizler İle

Yere Kayıp Düşmeden, Kaptan Köşküne

Gemilerin vakti yoktur. Gerek yolcu taşımada gerek yük taşımada doğru zamanda limandan hareket etmek vaktinde de varış noktasına gelmek çok önemlidir. Yolculuk esnasında kişi ve eşyaların güvenliği maddi ve manevi olumsuz bir sonuç olmaması için en dikkat edilen konudur. Hem deniz hem hava şartları ile uğraşan gemilerde bu güvenliğin sağlanmasında gemi zemini çok önemli etkenlerden biridir.

Gemi zeminleri öncellikle kaydırmaz, yangına dayanıklı olmalıdır. İç ve dış mekanlarda da uygulandığı için atmosfer şartlarına karşı dayanıklı olması çok önemlidir. Zeminler hava şartlarından ve deniz şartlarından etkilenmemelidir. Esnek olmalıdır.

Uygulandığı yüzeyin yenilenmesi gerektiği zaman bakım ve onarımı süratli olmalı, geminin tersaneden tam zamanında ayrılmasını sağlamalıdır. Çözüm, süratli,  kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır.

Biz uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimizle, bir çok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, değişken hava şartları, hava sıcaklığı dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmekte, seneler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanıldığı için alanda trafiği aksatacak ve güvenliği etkileyecek sorunlar gözükmemektedir. 

Yapı ve Yollarınızda, Zaman Para Kazandıran Çözümler!

Teklif Al
Translate »
WhatsApp Danışma
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabilirim?