Askeri Alanlarda, Zaman Kazandıran, Metil Metakrilat(MMA) Esaslı, Zemin Kimyasalları

Askeri Görev İçin, Her Zaman Sorunsuz Zemine Sahip Alanlar

Askeri Alanlarda Zaman Kazandıran Çözümler

Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. Türkiye’nin birçok önemli askeri kuruluşu ile doğrudan çalışan bir kuruluştur. Alan ve faaliyet güvenliğini arttırmak için tasarlanmış çeşitli hızlı kuruyan yapı kimyasal malzemeleri üretiyoruz. Zemin çukur ve çatlaklarını vakit kaybetmeden rehabilite etmek için kullanılan mortar harçlarından, çok uzun ömürlü yol çizgi boyalarına, iç ve dış mekanlarda kullanılan kimyasal zemin kaplamalarından, derz dolgularına kadar Boytorun Kimya Sanayi A.Ş. ’nin, Boydur markalı ürünleri, trafiği aksatmadan herhangi bir limanı alanını daha güvenli hale getirir. Teknik ekibimiz gerek üretimde, zemin ile alakalı sorunların çözümünde ve uygulamada bakım ve onarım ekibinize destek olmak için her zaman hazırdır.

 

Kara, Deniz, Hava ve Jandarma kuvvetlerinde aralıksız görevde olan askerlerimizin normal faaliyetlerini sürdürmesi için çalışmalarını aksatan yapı ve yol problemlerinin oluşmaması ve oluşanlarında en süratli ve çok uzun ömürlü olacak şekilde giderilmesi çok önemlidir. Bu nedenle özellikle her zaman göreve hazır olması gereken bölümlerde sürekli bakım ve onarımda olabilme şansı çok düşüktür. Çözüm, süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır. Bu sayede her zaman olağanüstü bir duruma karşı hazır olurlar.

 

Yoğun trafikli alanların, sürekli bakım ve onarım da olabilme şansı çok düşüktür. Çözüm; süratli, kesin, uzun ömürlü ve aksaklık çıkarmayacak şekilde olmalıdır. Zamanlama her şeyden daha önemli olduğu için bu problemlerin çözümünde trafiği aksatmayacak, gecikmelere sebep olmayacak ve yüksek kalitede çok uzun ömürlü ürünler ile çözümlere gitmek şarttır.

 

Uygulandıktan sadece 1 saat sonra tamamen kuruyan ürünlerimiz ile limanlar ve birçok kuruluş ile senelerdir çalışmaktayız. Zemin yapısı, bulunduğu bölgenin hava şartları dikkate alınarak, özel olarak üretilen ürünlerimiz, iç ve dış mekanlarda rahatlıkla kullanımı ve rakipsiz kuruma zamanı nedeni ile tercih edilmektedir.

 

Hangi Sorunlarınıza Çözüm Sağlarız?

Yol boyalarımız çok kısa sürede aşınıyor. Liman içi trafikte ciddi sorun yaşıyoruz. 

Zemindeki çukur ve çatlakları tamir etmemiz lazım, ama alanı uzun süre trafiğe kapatamayız. 

Beton zeminlerimizde özellikle derz kenarlarında ciddi aşınma var. Buradan geçen araçlar ciddi sallanıyor, hasar görüyor. 

Kışın zemin çukurları oluşuyor. Tamir için iyi havaları bekliyoruz. Ama bu arada çukurlar büyüyor. Daha tehlikeli oluyor. Tamiri daha masraflı oluyor.  

Bazı bölgelerde kaydırmaz zemine ihtiyacımız var.