Ar-Ge Çalışmalarımız

Kategori: Blog | 0

Biz piyasamızda “Olsa olsa Boytorunlar Çözer” diye aranan bir firmayız. Boytorun Kimya Sanayi A.Ş.’nin en büyük referansı müşteri memnuniyetimizdir. Firmamız hem üretici hem uygulayıcı olarak sürekli müşterileri ile irtibattadır. Müşterilerinin beklentileri dikkate alınarak hem yeni ürünler geliştirilmekte hem kullanılan ürünlerin teknolojileri ilerletilmektedir.

 

Bu nedenle Ar-Ge çalışmalarımızı sadece laboratuvarlarımızda değil ürünlerimizin uygulanacağı alanlarda da sürekli olarak yapmaktayız. Alanın trafiği, iklim şartları, zemini etkileyen mekanik ve kimyasal maddeler üzerine çalışmalar dikkate alınarak yapılan numune çalışmaları bize çok uzun ömürlü ve dayanıklı çözüm sunmamızda önemli bilgi ve tecrübe kazandırmaktadır.

 

Metilmetakrilat ( MMA) esaslı ürünlerde müşterilerimize dünya standartlarında ürünler sunmaya çalışıyoruz.  Tam teşekküllü laboratuvarımızda tecrübeli mühendislerimiz ve teknik ekibimizin yoğun çalışmaları ile ürünlerimiz tüm ince detaylarına kadar incelenebilmektedir.

 

Kullandığımız hammaddeden, sevk ederken kullandığımız ambalaj ürünlerine kadar tüm detaylı araştırmalar anında gerçekleştirilip müşterilerimizin memnuniyetini en üst seviyede gerçekleştirilmesini sağlayacak çözümler sunuyoruz. Alan ekibimizin koordine araştırmaları doğrultusunda laboratuvarlarımızdaki çalışmalar daha dayanıklı, daha uzun ömürlü ve daha ekonomik sonuçlar elde etmek amacı ile aralıksız ilerlemektedir.